Pozrite si Adelu pred a po zákroku

Dala si ho upraviť alebo nie? Adela Vinczeová, za slobodna Banášová, je veľmi známa aj vďaka svojím trefným poznámkam, no aj netypickému nosu. V médiach je často komentovaný a mnoho žien sa pozastavuje nad tým, prečo si ho nedá upraviť. No čo ak tak už urobila?

Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
David Duducz

Každá žena si na svojom tele či tvári nájde malé nedostatky, ktoré by chcela upraviť. Inak na tom nie je ani Adela. Tá pred rokom podstúpila plastickú operáciu. Nešlo síce o jej nos, ale dala si z tváre odstrániť výrastky, hlavne kvôli estetickému vzhľadu. A stihla sa aj vyjadriť k inému miestu na tele. „Nedám si ho urobiť, lebo mi je s ním dobre a všeličo ním v živote včas vycítim...“ pohotovo a vtipne vie Adela reagovať, ak sa jej niekto spýta na malú nedokonalosť.

Dala si upraviť nos?
Dala si upraviť nos?
Július Dubravay

Avšak iba kúsok pred svadbou s moderátorom Viktorom sa obaja vybrali na kliniku estetickej chirurgie a dali sa vylepšiť. Opäť však nešlo o nos moderátorky, ale rozhodli sa dať si odstrániť znamienka. Po svadbe však Adela Vinczeová vyzerá trošku inak, zmenila sa. Bude to novým mužom alebo naozaj skočila na kliniku a dala si trošku vylepšiť svoj nos? Viac fotografií nájdete v našej galérii.  

Čítajte viac:

Kensingtonský palác uverejnil oficiálne fotky z krstu princa Louisa: TOTO musíte vidieť!

Katka Knechtová konečne priznala vzťah: ,,Stretávame sa už dlho!"

Je to vonku! Iskra medzi Rytmusom a Jasminou prebehla ešte v čase, keď bol s Darou

Rytmus daroval Jasmine Alagič luxusný darček: Nepreháňa to?

Rozídená Dara Rolins vracia úder: Rytmusovi poslala takýto odkaz!

Takto sa zmenili slovenské celebrity: Niektoré si dopomohli plastickými operáciami

Bradavky, odhalené rozkroky, mokré fľaky medzi nohami a opité celebrity: Na TOTO sa zabudnúť nedá