Mnoho ľudí si myslí, že sa dali dokopy vďaka modelingu, no nie je to úplne tak. „Prvýkrát sme sa videli pred klubom na koncerte, Adam ma však neoslovil, pretože práve nasadal do taxíka. Potom na mňa náhodne natrafil na Instagrame, napísal mi a dnes sme už traja. Žiadna veľká romantika, ale dôležitý je výsledok,“ usmieva sa Bibi, no Adam tomu dáva iný esprit.

„Od začiatku to malo svoje čaro,“ kontruje. „Časom však vzťah rastie, utužuje sa a všetky skúsenosti, prekážky aj pekné veci na spoločnej ceste ho robia ešte krajším. Za seba môžeme povedať, že každým rokom je vzťah silnejší,“ hovorí nová hviezda markizáckeho seriálu Mama na prenájom. Pre každého recept na harmonický vzťah znamená niečo iné, no obaja sa zhodli na tom, že najdôležitejšia je dôvera a schopnosť počúvať jeden druhého.

Reklama na dokonalosť? Model, vojak a člen čestnej stráže prezidenta SR, Adam Bardy so svojou priateľkou Bibi tvoria harmonickí pár.
Zdroj: Instagram.com/adambardy

„Ten recept asi nevlastníme, no obaja harmonický a dlhotrvajúci vzťah chceme mať. Berieme to všetko plynule, tak ako to ide, a so všetkým dobrým či zlým, čo do toho príde. Kde je vôľa, tam je cesta,“ hovorí mladá pani Bardyová a netají, že lásku stavala vždy na prvé miesto.

„Vedela som, že chcem byť raz v živote viac milovaná a milovať, ako byť bohatá a úspešná. Korenie vo vzťahu znamená pre každého niečo iné, no v našom prípade je to komunikácia, tolerancia, učiť sa na chybách, odpúšťať si. Dôležité je nerobiť si napriek a hlavne sa tešiť z maličkostí.“

V septembri 2021 prišla „tajná“ svadba a v októbri 2021 sa z ich veľkej lásky narodil syn Alan, ktorý dal ich vzťahu úplne iný rozmer. „Ovplyvnilo to náš život. Alan sa stal našou najdôležitejšou súčasťou a my s Adamom sme objavili nový druh lásky, ktorá nás spojila ešte viac,“ básni Bibi. „Vzťah sa nám asi nezmenil. Alebo sme si to popri našej novej životnej úlohe nestihli ešte všimnúť?“ smeje sa pozerajúc na Adama. „Najzásadnejšia vec, ktorá sa zmenila, je asi menej spánku. Všetko to však vynahradí Alanov ranný úsmev,“ dodáva herecká hviezda. VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTO nájdete v galérii.

Dokonalá rodinka: Adam našiel v Bibi svoju životnú lásku.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CmCbE0NsVmX/