Českí diváci môžu od 5. septembra sledovať reality show Agáty Hanychovej a Jaromíra Soukupa, tento bizarný pár nechá svet nazrieť do ich súkromia. V českom šoubiznise to bude niečo nové, ak opomenieme neveľmi sledovanú šou o rodine Štikovcov, no v USA sa na také niečo dali napríklad aj Osbornovci, čo bolo pre Jaromíra zrejme vzorom, ako spomenul, keď táto myšlienka skrsla.

Agáta však nečakane prekvapila veľkou novinou, ani fanúšikovia o tom nemali žiadne tušenie, aj keď sa čo to pošuškávalo.

Špekuláciám urobila koniec samotná Agáta Hanychová, ktorá s priateľom Jaromírom Soukupom čaká svoje tretie dieťa. „ Som tehotná,“ potvrdila exkluzívne pre portál Blesk, no nič bližšie ďalej komentovať nechcela.

Párik sa dal dokopy v júni, čo v šoubiznise spôsobilo poriadny rozruch. Modelka tak bude mať už tretie dieťa, pričom každé má s iným partnerom.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf-2Yp0DjDu/

Zo vzťahu s hokejistom Miroslavom Dopitom má jedenásťročného syna Kryšpína, z manželstva s moderátorom a hercom Jakubom Prachařom má päťročnú dcérku Miu.

Soukup má taktiež dve deti, s bývalou manželkou Monikou má syna Lukáša (27) a dcéru Natáliu (21). Prvá spoločná letná dovolenka v Soukupovej vile v španielske Marbelle sa ukázala ako veľmi plodná. VIAC foto nájdete v GALÉRII