Sklamané a zlomené srdce je jedna z najhorších vecí, ktoré nás v živote stretnú, odhliadnuc od toho, v akom veku sa stane súčasťou nášho života. Niektorí sa s tým vysporiadajú ľahšie, iní zas horšie, avšak, určite by sme nemali dovoliť, aby jedna negatívna skúsenosť úplne zmenila náš pohľad na lásku. Tu je hneď niekoľko dôvodov prečo!

VŠETCI NIE SÚ ROVNAKÍ

Jedna negatívna skúsenosť by nemala zúžiť náš pohľad na lásku jedným smerom. To, že sme sa v niekom sklamali ešte neznamená, že sa sklameme aj v niekom inom a verte, že aj v prípade, ak máte jednu negatívnu skúsenosť za druhou, netreba hádzať všetkých do jedného vrece. Určite existuje niekto, kto bol stvorený len pre nás, akurát sa musíme rozhliadnuť okolo seba a poriadne hľadať.

ŽIVOT OSAMOTE NIE JE IDEÁLNY

Jasné, každý máme dni, kedy by sme všetkých najradšej poslali kade ľahšie. Samota má svoje čaro a dokážeme si vďaka nej pekne prečistiť hlavu, no pokiaľ je súčasťou nášho života deň čo deň, pochopíme, že na nej až toľko pozitív vlastne nie je. Niekedy je lepšie urobiť pár kompromisov a tolerovať si navzájom nejaké malé chybičky, než upriamiť sa na hľadanie dokonalosti, ktorá neexistuje.

Láska je najkrajší cit na svete.
Láska je najkrajší cit na svete.
pinterest.com/elitedaily/

foto: pinterest.com/elitedaily/

JEDINÉ, ČO MÔŽEME, JE ZÍSKAŤ

Ak stretneme niekoho, s kým sa cítime naozaj dobre, nemali by sme ho nechať odísť. Áno, možno sme sa už v minulosti sklamali a nechceme to zažiť znovu, ale pokiaľ nezariskujeme, nikdy sa nedozvieme, či by sme neurobili najlepšie rozhodnutie v živote. Najhoršie, čo sa môže stať je, že to nevyjde. Avšak, skúsme sa predtým, než svoje myšlienky vypneme, zamyslieť. Viete si predstaviť to šťastie, ak sa to predsa len podarí?

Čítajte viac:

Existuje ešte vôbec rozprávková láska?

Toto je pravá láska: Keď dopozeráte VIDEO do konca, pochopíte...

Dajte vašej LÁSKE šancu: Obrázkový manuál šťastného vzťahu

Láska je vo vzduchu ♥ Najzamilovanejšie fotky známych párov šoubiznisu