A mužský ejakulát vás ozaj nezabije. Je to jedna z mála vecí, ktoré pre nás muži dokážu urobiť. Ozaj len pre nás a pre naše dobro.

Čo ale urobiť s tou nepríjemnou chuťou? Tá závisí od toho, ako sa muž stravuje a aký vyznáva životný štýl. Ak veľa fajčí alebo pije alkohol – jeho semeno je horké. Veľa sme už počuli o konzumácii ananásu alebo zeleru, ale presne pred ,,tým“, podotýkame. No bol by hriech to nevyskúšať.

Muži zbožňujú ženy, ktoré prehĺtajú!

Ejakulát je bohatý na minerálne látky. Obsahuje proteíny a kyselinu citrónovú, sodík, fruktózu a chlorid s ľahkou prímesou čpavku, kyselinu askorbovú, vápnik a niekoľko ďalších minerálnych látok. Ich prítomnosť odbúrava stres, znižuje riziko rakoviny a tvorby akné!

Táto nechutná mazľavá tekutina redukuje úzkosť, zlepšuje kvalitu spánku, pamäť a koncentráciu. Napomáha podpore tehotenstva a zvyšuje naše sexuálne správanie. Prekonajte odpor a uspokojte nielen partnera, ale aj seba.

Muži vraj dajú prednosť tej, ktorá je ochotná prehĺtať. Tak najbližšie zaťať zuby a poctivo všetko ,,zjesť“. Ako sme už spomínali, niet nad zdravú výživu :)