Hviezda reality show The Batchelor Australia prezradila, že spala s viac ako 700 mužmi, no trvá na tom, že sa nehanbí za svoju bývalú závislosť. Ide totiž o traumu z detstva.

Blondínka sa so svojím problémom zdôverila v Štúdiu 10. Ako sa ukazuje, jej minulosť nebola jednoduchá a nepríjemné spomienky jej nedovolili zabudnúť na niektoré etapy jej života.

„Podľa mňa to všetko pramení z môjho detstva. Môj vzťah s rodinou nikdy bol nestabilný. Na strednej škole sa mi tiež posmievali, že mám nadváhu. Nemala som priateľov, na ktorých by som sa mohla spoľahnúť. Vždy som sa len chcela k niekomu hodiť,“  povedala Belinda v programe.

„Preto som sa dobrovoľne prihlásila do Batchelor, aby som potvrdila svoje úvahy, že chcem, aby si ma všimli, chcem byť milovaná,“ ​​vysvetlila. Belinda dlho nevedela, že má problém so závislosťou od intímností, teraz, keď si to uvedomuje, chce vedieť, ako sa to stalo. „V jednom momente som urobila krok späť a uvedomila som si, že musím niečo zmeniť. Začala som viac nahliadať do svojho vnútra a pozerať sa na to, čo ma k takýmto aktivitám viedlo,“ prezradila. Jej FOTO úplne bez ŠIAT nájdete v GALÉRII.

Prečítajte si tiež: