Akú povahovú črtu by mala vaša priateľka mať?

Muži chcú evidentne milé a usmievavé baby. Takmer 70 % uviedlo, že je pre nich dôležitý humor a vtip. Ďalší hľadajú také, ktoré sú zdravo sebavedomé, dôvtipné a s vlastným názorom.

Čo vás zaujme na vzhľade ženy?

Je to tak, takmer 50 % si všíma najmä náš zadok. Veľmi výrazne však riešia aj oči, vlasy, prirodzenosť a úsmev. A, samozrejme, asi 20 % necháva oči na našich prsiach a 10 % rieši ženskú postavu ako celok. Predstavte si, mnoho respondentov spomenulo, že si všímajú aj to, ako sa obliekame!

Čo vás hneď odradí?

Keď sa správate ako decko, fajčenie, vulgarizmy, drzosť, negativita, nadradenosť, mastné vlasy, prehnaný mejkap, over sized a neforemné oblečenie, preafektovanosť, umelé mihalnice a nechty, krivé zuby, špinavé nechty a uši.

Imponuje vám, ak je žena iniciatívna, alebo vás to odradí?

Až osemdesiat percent opýtaných je v pohode s tým, ak sú ženy aktívne a dokonca im to lichotí. Viacerí však uviedli, že to musí byť v norme a nemáme to preháňať. Ale pozor, aby ste nenarazili na tých 30 %, ktorých to skôr odradí a radšej lovia.

Lichotí vám, ak vašu priateľku obdivujú a „balia“ iní muži?

Zdá sa, že v tejto otázke sa prejavuje ego. Polovici opýtaných to výrazne vadí, potom sú tu takí, ktorí to prežijú, ale žiarlia. No až 40 % to nevadí, dokonca ich to baví. Aj to má svoje hranice: „Ak žena dá jasne najavo, že je zadaná, tak ma záujem iných mužov o ňu poteší.“

Shutterstock

Je pre vás dôležité, aby ste mali spoločné záujmy?

„Dôležitý je dobrý pomer. Som rád za čas pre seba,“ takto odpovedal jeden respondent, ktorý vystihuje väčšinu odpovedí na túto otázku. Boli však aj takí (asi 30 %), ktorí boli výhradne za vlastný koníček. Takže, dajte im priestor!

Je dôležité, aby si rozumela s vašou rodinou?

Až 90 % mužov uviedlo, že im je to jedno, nezáleží im na tom, dokonca: „Som radšej, keď sa rodina nemieša do vzťahu.“ Prekvapivé!

Boli by ste so ženou, s ktorou si rozumiete, ale v sexe to nie je až také skvelé?

Nuž, ako vraví jeden z opýtaných: „Neviem. Ťažká otázka. Asi sa s tým dá žiť.“ Ďalší poznamenal, že sa to dá naučiť a mnohí sa zhodli v tom, že by to musela byť strááášne veľká láska. Viac ako 50 % však takúto možnosť rezolútne zamieta.

Stalo sa vám, že vás žena nezaujala na prvý pohľad, ale keď ste ju spoznali, tak ste sa do nej zamilovali?

60 % mužov vám už druhú šancu nedá. Zvyšok priznáva, že po bližšom zoznámení sa ich city zmenili: „Určite áno! Povaha je predsa to, na čom najviac záleží. A tú na prvý pohľad nevidno.“

Imponujú vám skôr nežné krásky, hĺbavé intelektuálky alebo veselé kopy?

Hĺbavé intelektuálky, zložte okuliare, pretože za túto možnosť zahlasovali iba dvaja!!! Chalani chcú „nežné veselé krásky“, ako jeden z nich šalamúnsky odpovedal. Priznali sa, že rozlišujú aj reálny svet pred sieťami: „V reálnom živote uvoľnené, inteligentné, rozumné a prirodzene krásne ženy. Na Instagrame uvoľnené a krásne ženy.“ Humor však boduje u každého respondenta.

Čítajte viac: 

Tehuľky pred kamerou: Ktoré talentované krásky skrývali počas nakrúcania rastúce bruško?

Jedna košeľa na 7 dní v týždni: Takto jednoducho ju môžete kombinovať

ŠOK! Celebrity priznali, kedy skúsili prvý sex: TENTO spevák mal len 7 rokov

Šokujúca správa z Hollywoodu: Speváčka Demi Lovato sa predávkovala heroínom! (Aktualizované)

Známej návrhárke rupli nervy. Takto sa rozohnila nad zverejnenými fotkami bez retuše. Vidíte ten rozdiel?