Rimming, lízanie zadku, analingus alebo jednoducho rim job zahŕňa lízanie, prenikanie jazykom, cmúľanie, bozkávanie alebo iné orálne stimulovanie konečníka, ktoré je nielen zastávkou na ceste k análnemu sexu, ale aj sexuálna zábavka. Ako to platí pri každej sexuálnej aktivite medzi partnermi, súhlas, dôvera a komunikácia sú na prvom mieste. A ako si ju užiť čo najviac? Pomôcť dokáže aj tento sprievodca.

Intímna hygiena je základ

Ak sa rozhodnete s partnerom vyskúšať rimming, je dôležité pripraviť sa naň, a to najmä v oblasti hygieny. Dôkladne si umyte intímne partie vo vani, v sprche alebo použite análnu spršku. Ak chcete mať naozaj dôkladnú očistu, môžete vyskúšať klystír alebo análny výplach. Nie je to dôležité len pre osobu, ktorá sa hrá s jazykom (kvôli chuti, vôni, baktériám či potu), ale aj pre prijímateľa. Čím uvoľnenejší ste, tým väčšie potešenie zo zážitku získate.

Zastrihnite si ochlpenie (ak chcete)

Veľa ľudí, ktorí si chcú ostrihať svoje chĺpky, zabúda, že rastú oveľa ďalej ako len do oblasti genitálií. Samozrejme, ochlpenie na tele je voľbou, no ak sa chcete pobaviť bez nežiadaných komplikácií (ako chĺpky medzi zubami partnera), pamätajte, že čím menej chĺpkov, tým ľahšie bude pre vášho partnera dostať jazyk a pery tam, kde má. Alebo inak a polopate, platí tu rovnica menej chĺpkov = lepšia stimulácia = cesta do raja.

Buďte v bezpečí pred pohlavne prenosnými chorobami

Dokonca aj po dôkladnom vyčistení sa niektoré dvojice cítia trochu nesvoje pri priamom kontakte medzi jazykom a zadkom, a aj to je v poriadku! Akýkoľvek genitálny kontakt môže viesť k prenosu baktérií a infekcie (STD). Ak ste vy a váš partner neboli nedávno na análnej STD kontrole alebo by sa jeden z vás cítil pohodlnejšie, keby medzi vami bola bariéra, vyberte si čosi ako zubnú priehradku. Môžu ňou byť tenké kúsky latexu v tvare malého štvorca alebo obdĺžnika, ktoré vytvárajú fyzickú bariéru medzi vami a čímkoľvek, čo lížete, a prijímajúca osoba stále cíti všetko bez priameho kontaktu. Niektoré sú dokonca ochutené. Pridajte si „ingredienciu“, ktorá vám bude chutiť Všetci vieme, že väčšina jedál chutí lepšie s trochou korenia. Zaujmite rovnaký prístup aj pri rimmingu a pokvapkajte partnerovi konečník svojím obľúbeným ochuteným lubrikantom. Bude to mať dvojitú výhodu v tom, že pomôže vašim perám a jazyku kĺzať po citlivých miestach a okrem toho bude chutiť vynikajúco. Vždy môžete dať lubrikant partnerovi a prinútiť ho, aby ho nalial, kamkoľvek chce, aby váš jazyk cestoval. Vyskúšajte rad ochutených lubrikantov na vodnej báze napríklad od Lovehoney, oceníte trebárs jeho jahodovú verziu.

Preskúmajte telo partnera rôznymi spôsobmi, aby ste vzrušili jeho myseľ!
Zdroj: Shutterstock.com

 Začnite zvonku

Myslite na pravidlo, že sex je cesta, nie cieľ. Preskúmajte telo partnera rôznymi spôsobmi, aby ste vzrušili jeho myseľ a prebudili jeho pokožku skôr, ako sa dostanete k jeho „svätyni“. Začnite od najvzdialenejších bodov a postupujte smerom k terču. Môžete použiť ligotavý masážny olej alebo lubrikant a začať masírovať, stláčať, olizovať vnútorné stehná. Keď ste obaja pripravení, začnite sa približovať k cieľu, jemne oddeľte polky, aby ste videli konečník. Zatiaľ odolajte pokušeniu dotknúť sa ho. Jednoducho dráždite jeho oblasť tak blízko, ako len môžete, prstami, perami a ústami tak, že váš partner bude prosiť o to, aby ste už vnikli dnu. Skvelým tipom na stimuláciu tohto tajného miestečka bez fyzického kontaktu je použitie teplého dychu. Experimentujte A to s rôznymi pohybmi, tlakom a tvarmi jazyka. Niektorí ľudia milujú pevné oliznutie zo širokého, plochého jazyka, zatiaľ čo iní potrebujú jemné šteklenie špičkou jazyka, ktorá krúži okolo ich otvoru. Každý to má jednoducho rád inak. Ak ste s partnerom prediskutovali pokus o prienik, môžete sa ponoriť trochu hlbšie. Skúste im trochu strčiť jazyk do konečníka. V skutočnosti je citlivý iba prvý palec, takže pri tomto druhu hry nejde o pravidlo „čím hlbšie, tým lepšie“. Ak ste sa obaja rozhodli, že to chcete vyskúšať, postačí len veľmi plytký prienik a skutočne na to nepotrebujete špeciálne dlhý jazyk.

Venujte pozornosť reči partnerovho tela

Ak idete túto sexuálnu praktiku skúšať prvýkrát, odporúčame ísť na to veľmi pomaly, najskôr zaexperimentovať s niekoľkými pohybmi a sledovať, ako partner zareaguje. Sledujte jeho reč tela, dýchanie a hlasové reakcie. Ak je tichý a nemáte v tom celkom jasno alebo v spálni potrebujete presnú komunikáciu, opýtajte sa, či sa mu to páči, či chce vyskúšať niečo iné alebo chce, aby ste pokračovali v tom, čo robíte. Použite ruky Pre extra uspokojivý pôžitok z rimmingu zaberá, ak sa pohráte s dvoma alebo viacerými erotogénnymi zónami súčasne, čo sľubuje dvojnásobný pôžitok. Ak sú vaše pery zaneprázdnené, prečo nepoužiť ruky na stimuláciu iných častí tela? Siahnite po bradavkách, penise, klitorise alebo akomkoľvek inom horúcom mieste, o ktorom viete, že sa druhej strane páči. Povzbudzujte partnera, aby sa hral, ​​kým ho budete lízať, alebo si prineste jednoduchú sexuálnu hračku. Čo keby ste skúsili guľôčkový vibrátor?

Sledujte jeho reč tela, dýchanie a hlasové reakcie. shutterstock

Nájdite si polohu, ktorá vám vyhovuje

Pozícia, v ktorej sa hráte s jeho intímnou časťou tela, by mala byť pre oboch pohodlná a mala by ponúkať ľahký prístup k všetkým oblastiam, s ktorými sa chcete hrať. Najbežnejšou a obľúbenou polohou je doggy style, ktorá k zadočku a k análu ako takému poskytuje najlepší prístup. Alebo stačí ležať na bruchu, zadok nemusí ísť hore, no v takom prípade je už rozťahovanie zadku vyslovene nevyhnutné. Príjemnou polohou na rimming je aj ľah na boku a vystrčenie zadnej časti. Experimentujte, aby ste zistili, čo najlepšie vyhovuje vám obom, len tak si rimming naozaj užijete. Obaja.