Držte sa nášho zoznamu a muži budú po vás šalieť!

Ležať ako poleno

Hráte mŕtveho chrobáka a čakáte, kým konečne skončí? Chyba! Muži milujú hravé partnerky a dobrá milenka rovná sa aktívna milenka. Zvádzajte ho, bavte ho, buďte sexi a preberte iniciatívu! 

Čítajte viac:

Lepší a kvalitnejší SEX vďaka podpätkom? Vedci hovoria jasnou rečou!

Stopy po sexe

Poriadne si to v posteli užiť, to áno! Ale bez následkov! Žiadny muž netúži po tom, aby musel na druhý deň v práci vysvetľovať pôvod cucflekov či škrabancov na svojom krku....

Hraný orgazmus

Áno, všetky sme tak trochu herečky, ale k zásadám dobrej milenky hraný vrchol určite nepatrí. Nie je predsa vašou povinnosťou zakaždým ho dosiahnuť ani vrieskať na celý panelák. On to od vás určite nežiada!

Hlúpe poznámky

Jeho spodky, veselé periny, penis a výkon v posteli, tak s tými nie sú žiadne žarty! Zdržte sa ironických poznámok a keď vám niečo naozaj vadí, povedzte mu to po sexe, pred sexom, ale nie počas neho. A hlavne opatrne! 

Výčitky

Ironické poznámky sú jedna vec, vyčítavé gestá a pohľady druhá. Čo myslíte, že spraví, ak po sexe utrúsite vetu typu Toto je prvýkrát po rokoch, čo som nedosiahla orgazmus... No áno, už žiadne nabudúce nebude! Ak sa vám niečo na jeho mileneckých kvalitách nepozdáva, naučte ho, ako má postupovať. Každý muž sa rád naučí niečo nové. Veď viete... Aktívna milenka = skvelá milenka.

Čítajte viac:

Dnes NIE, miláčik: 8 vecí, ktoré zabíjajú chuť na sex