Mamičkin maznáčik

Tento typ muža určite poznáte. Je super, ak má váš budúci chlap super vzťah so svojou matkou. Pomáha jej a ctí si ju, no ak je na nej nalepený a hltá všetko čo povie, zabudnite na neho. Takýto typ chlapa bude počúvať iba svoju matku a čo povie ona, to je svätá pravda. Svokra sa vám bude miešať do života a všetko bude podľa nej...je vám to treba?!

Shutterstock

Iba ja

Ak má chlap sebavedomie, je to dobré. Viete, že nemáte po svojom boku nejakého ťuťmáka, ktorý sa bojí ísť sám do obchodu a všetko musíte riešiť za neho. No ak má chlap až priveľké ego, bude myslieť iba na seba a svoj vzhľad. 

Shutterstock

Nemôžeš!

Sme svojprávne bytosti a nikto nám nemôže niečo kázať alebo zakazovať. No, až na vašich šéfov, ale doma žiadneho nepotrebujete, ten jeden úplne stačí. Samozrejme, že sa váš partner môže vyjadriť, že sa mu nepáčia vaše prehnane dlhé nechty alebo chcel s vami tráviť večer a vy si plánujete babskú jazdu. Ale aby vám to zakazoval?! 

Nectí si rodičov

Pamätajte, tak ako sa správa váš patner k rodičom, bude sa správať aj k vám. Sú aj výnimočné prípady, kedy sa s rodičmi jednoducho nedá. Matka a otec mu zabezpečili život, starali sa o neho, učili sa s ním a on sa im odplatí zlým správaním, ba dokonca aj nadávkami. Ak sa správa takto k vlastnej matke, čo bude robiť s vami?!

Shutterstock

Tip: Zisťuj už na začiatku

Jasné, na začiatku sa k sebe správate ako najmilšie mačiatka. Ak chcete vedieť, aké má názory na rodinu, popýtajte sa ho aj na prvom rande. A prečo nie...nebudete zahadzovať svoj vzácny čas, ak niekto netúži po rodine a vy áno alebo máte rozdielne názory na výchovu detí. 

via GIPHY

Tip: Urobil raz, urobí znovu

Zlaté pravidlo. Ak vás udrie raz, nebude mať problém urobiť to znovu. Ak vás podvedie, nemá problém urobiť to opäť. Určite niekde po svete pobehuje muž, ktorý by to naozaj ľutoval a už nikdy neurobil, no aj tak netreba s týmto typom muža zahadzovať čas. Jasné, ak ste zalúbené, prehliadnete čokoľvek. No raz si treba dať ružové okuliare dolu z očí...

Čítajte viac:

Kúzlo fungujúceho vzťahu: K pravému šťastiu naozaj stačia maličkosti!

Žijeme vo svete bez lásky: Prečo ľúbime stále menej a menej?

Bozkávací manuál: 5 zaručených tipov, ktoré z teba urobia profíčku!

200 orgazmov denne? Paráda, vravia muži, no ak sa žena vzruší príliš často, zažíva peklo: Ako Michelle

Hodíte sa k sebe? To, či ste pre seba stvorení vám prezradí vaša krvná skupina