Špongia vo vagíne?

„Raz do mojej ambulancie vošla zvláštna dvojica žien. Od prvej sekundy som tušil, že prichádzajú z verejného domu, a keď  povedali, čo ich trápi, bolo jasné, že mám pravdu. Slečne dala pani bordelmama do vagíny veľkú špongiu, pretože mala menštruáciu, a potrebovala aby večer „fungovala“. Prišiel však klient, ktorý mal veľmi veľký penis, a tú špongiu jej zarazil tak hlboko, že ju nielen nevedeli vytiahnuť, ony ju dokonca nevedeli nájsť. Rovnako ako ja. Poriadne som sa pri tom zapotil,“ priznáva ženský lekár.

Babka so zapadnutou gumičkou vo vagíne?

Aj to je možné. „Počas svojej dlhej praxe som už vo vagíne našiel všeličo, ale tento konkrétny prípad vyše  osemdesiatročnej pacientky neprekonal zatiaľ nič. Tá stará dáma sa sťažovala na bolesti brucha a pálenie pri močení. Po pár minútach vyšetrovania som z nej vytiahol gumičku do vlasov a celý šokovaný sa pýtal, čo tam robí a na čo ju použila. Jej odpoveď bola čarovná – tak tu je nakoniec! A ja som ju po byte hľadala celý týždeň!“

Aj s takýmito prípadmi sa stretávajú ženskí lekári...
Zdroj: SHUTTERSTOCK

Zaseknutý vibrátor

Sexuálne hračky pri posteľových hrách mnohí bežne používajú, ale aby sa zasekli v tele? Aj to sa stáva. „Keď vstúpil do ordinácie pán veľmi nesmelým krokom a s vyplašeným výrazom v očiach, očakával som dva problémy. Buď je nakazený, alebo má niečo v zadku. Nemýlil som sa. Prišiel za mnou s tým, že má v konečníku zaseknutý vibrátor. Jeho vysvetlenie ma však veľmi pobavilo. Vraj sa ráno miloval so svojou manželkou a „omylom“ si na naň sadol. Dokonca mu v tom bruchu, kam sa až dostal, stále vibroval,“ smeje sa odborník a dodáva, že tomu pacientovi nevedel pomôcť. Vibrátor sa nedal vybrať normálnou cestou a muž skončil na operačnej sále.

Pokračovanie na ďalšej strane.