Nastal čas, kedy by ste sa mali nad sebou chvíľu zamyslieť a popremýšľať, či háčik nemôže byť práve vo vás.

Limituje sa svojou predstavou

V hlave máte obraz, ako má pán dokonalý vyzerať. Super auto, vysokoškolské vzdelanie, dobrá rodina, slušné zamestnanie, na bankovom účte už nasporené nejaké to euríčko, musí sršať vtipom, brať vás pravidelne na dovolenky a samozrejme musí vyzerať ako opálený poloboh. A čo takto na toto úplne zabudnúť, nehľadať lásku podľa vášho tajného zoznamu a nechať hovoriť srdce?

Čítžajte viac:

Porozchodový manuál: Osušte slzy a využite, že ste opäť single!

Príliš ľahká korisť

Zásobujete Instagram a Facebook fotkami z bujarých osláv, nastajlovaného šatníka, chutne vyzerajúcich obedov, nešetríte selfíčkami ani pravidelnou dávkou fotiek s obtiahnutými legínami, ako sa potíte vo fitku? Tak sa nečudujte, že o vás nejaví až taký záujem. Vie všetko čo potrebuje, a tak nemá čo "dobíjať". Chlapi majú radi záhadné ženy, ktoré nevystavujú na obdiv všetko, čo sa dá. Buďte radšej preňho zahalená rúškom tajomstva.

Sebaláska

Mať rada samu seba je dar, ktorý si treba vážiť. Majte však na pozore, že príliš veľká sebaláska vám môže uškodiť. Aby sa vám nakoniec nestalo, že budete milovať len tú, ktorú vidíte v zrkadle.

Nerozhodná

Denne ste vystavené toľkým podnetom a otázkam, musíte sa neustále rozhodovať čo chcete a nechcete, no v istých veciach nemáte stále jasno. Zastavte sa na chvíľu, ujasnite si svoje priority a hodnoty, popremýšľajte nad tým, čo je pre vás najdôležitejšie a uvidíte, že zmeny začnú postupne prichádzať.

via GIPHY

Pletiete si rozprávky s realitou

Samozrejme, že by sa nám všetkým páčilo, keby nám kúzelná kmotrička pričarovala urasteného princa na bielom koni. Realita je však iná, tak vylezte z ulity, začnite randiť a objavovať svet. Zrejme sa párkrát pošmyknete a narazíte na zvláštne typy, ktoré vám vôbec neučarujú, no aspoň budete vedieť, že takéhoto chlapa naozaj nechcete.

Vzdávate sa príliš rýchlo

Patríte medzi netrpezlivé typy, ktoré robia unáhlené závery? Tak trochu spomaľte! Ak to vzdáte pri prvom probléme, šaliete, ak vám neodpíše do piatich minút a máte pocit, že tým prejavuje svoj nezáujem, zhlboka dýchajte. Vzťahy sú o kompromisoch. Naučte sa ich prijímať a tolerovať partnera takého, aký je. Inak vám hrozí, že rozprávka nebude mať šťastný koniec.

Čítajte viac:

Single vs. materská: Toto nehovorte vašim kamarátkam, ktoré majú deti