Máte konečne vzťah a nechcete oň prísť? Tak rýchlo zabudnite na typické, prvoplánové ženské postupy, ktoré nakoniec aj tak skončia vo váš neprospech, Namiesto ustavičného kontrolovania vášho partnera zvoľte taktiku, ktorú by ani len vo sne nečakal od žiadnej ženy. Riaďte sa týmito pravidlami a bude vás zbožňovať!

RANNÁ ROZLÚČKA

Nikdy neodíďte do práce bez toho, aby ste sa nerozlúčili bozkom. Vytvorte si z toho svoj ranný rituál, ktorý si obaja zamilujete. A nerobte to len z povinnosti, robte to z lásky a váš deň bude oveľa krajší.

SLOBODA POČAS DŇA

Verte, že to, že máte vzťah z vás nemusia ľudia vycítiť tým, že mu neustále píšete, voláte a doslova ho kontrolujete. Myslite na to, že počas dňa má predsa každý kopu povinností a ak vám nedvíha, nerobí to nárokom. Vzťah je aj o individuálnej slobode, ktorú si navzájom musíte dopriať, v opačnom prípade si začnete, pomaly ale isto, liezť na nervy.

Hľadajte spoločné aktivity, ktoré váš vzťah dokonale utužia.
Hľadajte spoločné aktivity, ktoré váš vzťah dokonale utužia.
pinterest.com/amberlfillerup/

foto: pinterest.com/amberlfillerup/ 

VEČERNÝ ROZHOVOR

Na rozhovor je dosť času večer, keď sa obaja vrátite z práce a máte konečne kľud. Teraz si môžete povedať všetko, na čo ste sa ho chceli počas dňa opýtať. Všetky mobily a prácu hoďte do kúta a vnímajte len jeden druhého.

NOČNÁ RADOVÁNKY

Veľmi dôležitá časť dňa pre vzťah nastáva v noci. Nikdy nezabúdajte na to, že muž potrebuje nie len partnerku, ale aj milenku. Keď sa večer konečne dostanete do postele, určite sa nepoberte spať s dôvodom, že ste unavená. Môžete byť, ale neznamená to, že chvíľku ten pocit ešte nevydržíte. Sex je to, čo vy potrebujete, hoci si to niekedy nepriznáte, a on sa naň po celý deň teší. Nič s tým neurobíme, sú to muži. No verte, že ak chce sex s vami, a len s vami, potom vás naozaj miluje. Práve preto by sa z vás počas noci mala stať dokonalá milenka, ktorá mu splní aj tie najtajnejšie priania.

Čítajte viac:

Sex na červenú? Možno utuží váš vzťah

Chcete mať lepší SEX? Nespoliehajte sa na muža a podniknite tieto 4 kroky

Základné pravidlá posteľovej komunikácie: 7 zásad, ktoré vám zlepšia sex

15 maličkostí, ktoré udržia vzťah v perfektnom stave: Takto to zvládnete!