Cesta tam aj naspäť je tak na tridsať minút. Krpec sedí za ňou, ona sa sústredí na cestu. Ani jeden nedokáže ráno prvú hodinu po prebudení dostať zo seba zmysluplnú, súvislú vetu. Občas sa im stretnú pohľady v spätnom zrkadle. Pošlú si úsmevy, našpúlia pery vo vzdušnom bozku. Stačí im nateraz. Poobede a večer sa budú stískať. Sú z jedného cesta. Je z jej tela. Má v sebe časť jej duše. Iného takého niet. Ale je to jej syn. Nie muž. Nespraví chybu ako jej sestra. Syn sa stal pre ňu všetkým. V momente, keď zbalil kufor a odletel na druhý koniec zemegule, jej sa zrútil svet. Ona mu kúpi letenku sama. Ako rada by na letisku už stála vedľa chlapa. Oprela si o neho hlavu a dala sa objať. Dala mu kúsok svojej duše a podstatnú časť svojho tela. Oprie si hlavu o opierku a počas čakania na zelenú slastne privrie oči. Potiahne nosom a pamäťová stopa v nej navodí pocit slasti. Káva. Vôňa čerstvo pomletej kávy.

Čítajte viac:

Sexuálne polohy, ktoré vám zaručia ten najlepší orgazmus: Poznáte aspoň jednu?

Horúce letné počasie & sex: Užívame si viac a odvážnejšie, počatie je však problém...

Ak náhodou doma nemá, stáča volant a vezie sa do kaviarne. Otvárajú už pred ôsmou. Majiteľom je chlapík, ktorý sa rozhodol, že si do domu, v ktorom má byt, dovezie kúsok milovaného Španielska. Kávu čapuje do filigránskych šáločiek. Cítiť ju vo vzduchu, už keď sa melie, a jej aróma sa rozleje priestorom, zároveň ako zalieva zohriaty porcelán. Je jej tak na dva hlty. Zatiaľ nikdy nezostala pri jednej. Odchádza zo školy a automaticky stáča volant. Napriek tomu, že má doma nové zásoby. Úhľadne zarovnané v keramickej dóze. Nechce sa jej byť samej. Vchádza dovnútra a hľadá ho očami. Je tam, na svojom mieste. Vysoká, drevená stolička prirazená zboku k pultu. Ťuká niečo do laptopu. Dvihne pohľad, usmeje sa a povytiahne obočie. Vždy iba jedno. Kývnutím hlavy ju pozve dnu. Sadá si k stolíku pri okne. Má rada prehľad. Vidieť prichádzajúcich aj okoloidúcich. Teraz však minimálne hodinu nepríde nikto. Občas si nahovára, že takto skoro otvára najmä kvôli nej. Je pre neho ideálna parťáčka na pomalé preberanie. Ani on ráno nerozpráva. Okolitý svet vníma iba čiastkovo. A to nie je z jej tela. Či má v sebe časť jej duše, to ešte nestihla zistiť. Na to sú si priveľmi vzdialení, aj keď svojím spôsobom pre niekoho možno čudne blízki. Im to však takto vyhovuje. Tichá, lenivá spriaznenosť. Ani jeden nechce byť v tieto rána sám. On v kuchyni pri okne, ona v jedálni pri dverách na terasu. Sleduje ho, ako sa dvíha od počítača, presúva na opačný koniec pultu. Má viacero zón a každá plní svoju funkciu. V jednej časti vám na ňom naservírujú tapas. Drinky. Vína. On teraz chystá mäso na nejakú špecialitu. Opásaný zásterou sa sústredene venuje poriadnemu kusu hovädzieho. Mocnými rukami, jej mama by ich zhodnotila „ruky ako lopaty“, pohládza, uhládza tmavočervenú pevnú hmotu. Skúseným okom zisťuje, kam zareže. Pevne pridrží a nechá vkĺznuť čepeľ. Občas dvihne zrak, stretnú sa im pohľady. O sebe mu povedala, že píše. Má syna, psov a kocúra. O ňom vie, že je zamilovaný do Španielska. Minule si k nej prisadol a bez toho, aby sa pýtala, začal sám hovoriť. Najradšej má menšie Kanárske ostrovy. Pre ich pokoj. „Vieš, netuším, či existuje Boh, zatiaľ mi sem neprišiel na tapas, ale ak jestvuje, to sú miesta, kam chodí odpočívať.“

Španielske delikatesy: Ako chutia? Čítajte v erotickej poviedke na víkend

Rozprával jej o dlhej päťkilometrovej pláži, o všadeprítomnej láve. O nízkych múrikoch vystavaných z tmavých kameňov. Bielych domoch a modrozelených okeniciach. Drobných čiernych kamienkoch a vysokých sopečných kopcoch všade navôkol. „Tu by som ťa pomiloval v kukurici, tam v lávovom poli,“ fantazíroval a ona sa smiala, až jej zabehol mandľový koláč. Pečie ich niekoľko denne, jej sa ujde vždy prvý poriadny rez. Kúsky mandlí, navrch domáci pomarančový džem. Nikdy nepočká, kým vychladne, a pchá si ho do úst priamo z pece. Jedia rovnako, to si všimla. Tiež nedočkavo, priam pahltne odlamuje horúce krehké kúsky, prekladá opatrne medzi prstami, prikladá k perám a ochladzuje vzduchom z úst. Pôžitkár. Živočíšna energia a vášeň sú jeho podstata. Pred zákazníkmi drží formu a štýl profesionála. Ale keď sa lepšie prizriete, nemusí ani jesť. Stačí sledovať, ako láska sušenú šunku, ako si pripravuje všetko, do čoho ide zaboriť ruky a nože. S láskou hľadí na prvotriedne suroviny, meniace sa pod jeho rukami na delikatesy. Pozerá sa na neho a predstavuje si, aké by to bolo. Ležať na pulte a nechať po sebe kĺzať jeho teplé dlane. „Na čo myslíš?“ Skúmavo si ju obzerá. Uvedomí si, že pri príjemnej predstave sa mierne nepríčetne usmieva.

„Na lávové polia.“ „Aha. A ja, že na kukuricu.“ Samozrejme, povinný sarkazmus musí byť. No je tam aj niečo viac. Prvý raz v jeho odpovedi postrehne dovtedy pre ňu nepoznaný tón. Doteraz bol vždy milý. Veľmi milý, no nikdy neprekročil hranicu. Päťdesiat centimetrov osobná zóna. Nevie, či je to teplým koláčom alebo teplým slnečným dňom. „Chceš pravdu? Predstavovala som si seba namiesto toho kusa mäsa.“ Tak a je to vonku. Lopta je teraz na jeho strane ihriska. Stále je tu riziko, že v byte nad kaviarňou, kde býva, sa práve prevaľuje v teplej perine dlhonohá tanečnica flamenca. S červenou ružou vo vlasoch. „Akurát by som sa nerada sa delila o lopár ešte s niekým iným, všakáno.“ Musela sa uistiť. Bez ohľadu na to, čo spraví. Načiahla sa za hrnčekom s kávou a dopila posledný, druhý hlt. „Tak to budeš musieť vydržať. Počkať.“ Myslela si. Zvláštne, nie je sklamaná. Vlastne to očakávala. Chlapi ako on nebývajú sami. Idú ako čerstvé rožky. „Musím poumývať lopár od zvyškov hovädzieho.

Španielske delikatesy: Ako chutia? Čítajte v erotickej poviedke na víkend

Čítajte viac:

SEX S NOVÝM TELOM: Stane sa vo vašej posteli zázrak, keď sa necháte vylepšiť? Toto sú vaše príbehy

LETNÉ LÁSKY: Prečo nevydržia? Lebo sú v tom hormóny vzbúrené od slnka a vyblednutý mozog

Asi sa nechceš uložiť medzi zvyšky zmesi na chilli con carne?“ „Žiadna latino tanečnica ťa hore nečaká?„Ak by tam bola, tak tu neposkakujem každé ráno od siedmej, aby si mala horúci koláč ako prvá,“ dopovedal a naozaj začal strkať podložky do drezu. Umývať kachličky, ktorými kedysi prácne pokryl celý vrch pultu. Mohla by vstať a ísť mu pomôcť. Mohla by sa za neho postaviť a ruky mu ovinúť okolo bokov. Štíhlych bokov. Bruchom a lonom sa pritisnúť k jeho zadku. Namiesto toho iba zostala sedieť. Hlava prázdna. Dokáže sa na neho iba pozerať. Viac nič. Zhlboka dýchať. Paralyzovaná vlastnou túžbou. Cítila, ako sa v jej vnútri s každým nádychom prebúdza túžba. Doumýval, doutieral. Otočil kľúčikom vo dverách, zatiahol žalúzie a podal jej ruku. Vstala a dala sa viesť. Ním aj vlastnou túžbou dať sa zviesť. Položil si ju pred seba a pomaličky, opatrne z nej zobliekal oblečenie. Kúsok po kúsku. Centimeter po centimetri. Zmyselnými, náruživými a zároveň pokojnými bozkmi obsýpal každý odhalený kúsoček jej tela. Prstami skúmal priehlbinky, jazykom ochutnával chuť jej pokožky a kvapky potu, ktoré jej od vzrušenia vystúpili medzi prsami. Naučený vychutnávať a nikam sa nenáhliť. Pomaly sa posadila a objala ho nohami. Chce byť jeho najlepšia delikatesa.

Čítajte viac:

Mám MILENCA a je mi fajn: Čo vás čaká, ak sa rozhodnete pre bokovku? Super sex, veľa vášne, ale aj...