Iskra medzi nimi preskočila okamžite. „Pre mňa to bola vážne láska na prvý pohľad. Len čo sme sa zoznámili, povedal som mu, že som ho videl párkrát v televízii, ale ja nie som zo šoubiznisu, takže ako človek bol pre mňa Suši neznámy. O to lepšie bolo spoznávať ho,“ tvrdí Feri, ktorý svojej polovičke často pripravuje nejaké milé prekvapenia. Trebárs mu daruje kvety. „Milujem ich. Rád ich dávam, ale aj dostávam. Ku kvetom mám vybudovaný silný vzťah, veď som sa im sedemnásť rokov venoval ako florista.“ Sušiho si vraj získal tým, že je skromný a má upratané, čo od života chce.

Sú spolu šťastní už viac než rok.
Sú spolu šťastní už viac než rok.
Zdroj: Lukáš Kimlička

„Váži si každú maličkosť. Je to zrelý muž, ktorý mi maximálne vyhovuje,“ tvrdí Patrik a dodáva, že ich vzťah je založený na dôvere a rešpekte. Zdá sa, že títo dvaja sa naozaj našli a užívajú si naplno, že môžu byť spolu. „Ešte nežijeme v spoločnom byte a dokonca ani v jednom meste, snažíme sa však svoj voľný čas zariadiť tak, aby sme sa mohli vidieť.“

Obaja radi cestujú.
Obaja radi cestujú.
Zdroj: Instagram.com/patriksusivesely

Ich spoločnou láskou je cestovanie, už takto videli kopu krásnych miest. „Máme radi more, plavili sme sa v lete po nádhernej Francúzskej riviére, navštívili sme Paríž i Rím, ochutnali Marrákeš aj Bangkok, kde okrem pamiatok a kultúry musíme stihnúť aj nejaké tie nákupy,“ tvrdia zarytí fashionisti. „Hoci to na nás nevidieť, milujeme aj dobré jedlo a víno. Tých pokušení máme veľa,“ prezrádza dvorný kaderník Dominiky Cibulkovej. „Ja neviem odolať čokoláde. Nech je hocijaká a v akomkoľvek množstve. A ešte Sušimu,“ smeje sa druhá polovička z dvojice, ktorá svoju lásku pred svetom dávno neskrýva. Prečo aj, keď sú spolu šťastní?

Svoju lásku neskrývajú.
Svoju lásku neskrývajú.
Zdroj: Instagram.com/patriksusivesely

Najväčšie pokušenie pre Sušiho: Neviem odolať dobrému jedlo, vínku, spoločnosti mojich priateľov a skvelej hudby, ktorá ma vždy dostane do nálady.

Najväčšie pokušenie pre Feriho: Ako som už spomínal zbožňujem kvety a čokoládu, ale mám úúplnu slabosť na čiernu farbu. Až 90% môjho šatníka tvorí práve táto farba.