len čakať, musíme si ju napísať.

Každá z nás by chcela zažiť svoju rozprávku. ...A žili šťastne až do smrti... Ak však práve o tomto snívame od malička, prečo sa svojich snov len tak vzdávame? Predsa, ak stretneme jedného hlúpeho princa, neznamená to, že pravý princ pre nás neexistuje! Chce to len pár správnych rád, ktoré nám pomôžu, aby sme sa druhýkrát vo výbere nezmýlili.

VYBERAJTE SRDCOM, NIE OČAMI

Vonkajšia krása je fajn, ale len vtedy, keď sa stretne aj s tou vnútornou. Je to síce staré, otrepané, ale verte, že napriek tomu sa mnohé z nás pozerajú predovšetkým na výzor. Chcete radu? Nesiľte to. Nepresviedčajte samú seba, že s týmto si rozumiete lepšie len preto, že je krajší a kamarátky by vám ho určite závideli. Verte, že k nášmu princovi má rozhodne bližšie ten, s kým si rozumieme a kto nás chápe a rešpektuje také, aké sme.

NESÚĎTE, KEĎ NEPOZNÁTE SÚVISLOSTI

Súdiť iných je veľmi ľahké, avšak pozor! Verte, že netreba robiť príliš unáhlené rozhodnutia minimálne dovtedy, kým nepoznáte všetky súvislosti. Nebuďte príliš vzťahovačná a nepozerajte sa hneď na všetko negatívne. Ľuďom sa oplatí dôverovať aj napriek tomu, že sa určite mnohokrát sklamete. Bez toho však nikdy nezistíte, kto si vašu dôveru naozaj váži a kto nie.

Nič nie je krajšie ako nájsť človeka, ktorý bude po celý život stáť vedľa nás.
Nič nie je krajšie ako nájsť človeka, ktorý bude po celý život stáť vedľa nás.
pinterest.com/pin/630855860277295476/

foto: pinterest.com/pin/630855860277295476/

SILIŤ VECI JE ZBYTOČNÉ

Toto pravidlo si určite pamätajte raz a navždy, pretože vám pomôže nielen nájsť pravú lásku, ale aj zostať dámou za každých okolností. Žena by sa nikdy nemala ponúkať na striebornom podnose! Verte, nie je to staromódne, je to jednoducho tak. Vynucovať si pozornosť u muža je úplne zbytočné, pretože takýto muž vám nikdy nevenuje pravú lásku. Pravá láska vás bude dobíjať a triasť sa, aby ste si jeho prítomnosť vôbec všimli. A niekto taký vám nikdy neublíži.

Čítajte viac:

Toto je pravá láska: Keď dopozeráte VIDEO do konca, pochopíte...

Láska vs. flirt ♥ Výstižné ilustrácie, v ktorých sa mnohí iste nájdete

Existuje ešte vôbec rozprávková láska?

VIDEOpríbeh so silným posolstvom: Pravá láska nepozná strach a kalkul