Srdcovka od prvého momentu: Daniel Kraviansky (25)

Sympatický Košičan začal s týmto športom dosť netypicky, išiel rovno na vec. V osemnástich sa prihlásil na preteky Oravaman, ktorý je polovičným Ironmanom, čo znamená 1,9 km plávanie, 90 km bicykel a 21 km beh. Zvládol to bez problémov. Asi preto, že kedysi robil bojové športy a rád behával, no až na týchto pretekoch zistil, že jeho láska bude triatlon. „Okamžite som si ho zamiloval. Ani jeden šport, ktorý do triatlonu patrí, som nikdy nerobil na vysokej úrovni, len som ho chcel vyskúšať.“

Dnes pôsobí v Pro-body sport team Košice a jeho úspechy hovoria za všetko. Na Oravaman 2017 bol tretí, aj v Slovenskom pohári v triatlone skončil tretí, v Duatlone, čo je bicykel s behom, dokonca vyhral a dúfa, že raz bude pretekať aj na medzinárodnej úrovni. „V každom športe sa dá posúvať, keď je motivácia a chuť. Musí tam byť obrovská túžba víťaziť a niekde to dotiahnuť,“ tvrdí Daniel, ktorý pracuje pre internetový eshop pro-body.sk, kde sa združujú rôzne športové značky a športovci. „Robím v živote to, čo ma baví a napĺňa, a som šťastný, že som si tento rok mohol plniť svoje sny.“