Nová generácia feministiek je sebavedomá a odhodlaná vypýtať si to, po čom túži. Nielen v kancelárii, ale aj pri milovaní. Buďte ako ony – sexi sama pre seba!

DIVOKÉ KAMARÁTKY

Bára a Klára sú dve normálne baby, ktoré majú rady sex. A nielen to, rady sa o bohaté skúsenosti podelia na svojom blogu. Ale! Ak čakáte romantické milovanie v objatí pána Božského, ste tu nesprávne! Bára a Klára totiž chápu lásku trochu inak. Obe sú v otvorenom vzťahu, navštevujú divoké swingers párty, erotické festivaly a v posteli skúšajú všelijaké divočiny! „Na blogu Kláry a Báry už nejaký čas fičia všetky moje kamošky, ale ja som tomu prepadla len nedávno,“ priznáva študentka Kika. „Na otvorený vzťah síce nie som, ale baví ma, že baby píšu o sexe vtipne a s nadhľadom.“ Miška s priateľom sa, naopak, odvážnym blogom inšpirovali: „Vďaka Kláre a Báre sme sa konečne odhodlali vyskúšať trojku a nášmu vzťahu to len prospelo. Práve naberáme odvahu na prvú swingers párty!“ Ktovie, inšpirácia niekedy príde, práve keď to nečakáte. Erotické dobrodružstvá dvoch kamošiek a ich partnerov môžete sledovať na sex-blog.cz. Budete žasnúť!

Shutterstock

FEMINISTKA V POSTELI

Je to tak, rovnocennosti sa môžeme domáhať už aj v posteli. Je to skvelý pocit! Na premakanom blogu redlipstickproject.com nájdete super články pre ženy, ktoré chcú mať z milovania rovnaký pôžitok ako muži. Takže aj pre vás! „Páči sa mi, že tento blog dovoľuje aj feministkám byť sexi a typicky ženské. Veď prečo by sme nemohli byť superúspešné a zároveň čertovsky zvodné?“ pýta sa naša kolegyňa Janka.

Inak medzi nami, muži po ničom netúžia viac, ako uspokojiť svoju milenku. Tak sa pustite do čítania, vyjdite konečne z komfortnej zóny a povedzte mu pekne nahlas, čo od neho v posteli chcete! Okrem sexčlánkov nájdete na tomto blogu sekciu o vzťahoch, feminizme a kariére. Skrátka kompletka pre modernú ženu, ktorá nerobí kompromisy!

HRAČKÁREŇ

Vo svete sexblogeriek sú blogy o erotických pomôckach samostatnou kategóriou. Je ich veľa a všetky sa predháňajú o prvenstvo na svojich stránkach, ale Epiphora je jednoznačnou kráľovnou. Jej blog heyepiphora.com je plný recenzií na erotické hračky pre dospelých a neunikne jej žiadna novinka. „Viete, ako som na ňu prišla?“ spýtala sa nás so stíšeným hlasom kamarátka Martina, keď sme dopíjali druhý aperol. „Môj frajer mi stránku ukázal veľmi vtipným spôsobom. Vraj vyber si niečo, láska, bude zábava. Nakoniec ma blog tak zaujal, že skúšame stále iné hračky. Aspoň vie, čo mi má kupovať na sviatky,“ smeje sa veselá dvadsiatnička. Či už ste začiatočníčka, ktorá sa rozhoduje, s čím začať experimentovať, alebo hľadáte inovatívne rozšírenie svojej zbierky, tento blog vás prevedie všetkým, čo dnešný trh ponúka. A na káve s kamarátkami budete konečne v obraze!

Shutterstock

SEXI ČÍTANIE

„Erotické poviedky sú najlepšia predohra!“ tvrdí Lucia. „Čítame si ich navzájom s priateľom a zakaždým nás to dostane.“ Ak hľadáte klasické erotické poviedky s trochou romantiky, aj také nájdete na internete. Sú určené práve pre romantické ženy, ktoré snívajú o milovaní v kope sena s neznámym džentlmenom. Vyskúšajte Bedroom Blog na cosmopolitan.com alebo ak máte problém s angličtinou, prelustrujte slovenské ženské weby v sekcii erotické poviedky. Odporúčame čítať večer v posteli, kým si váš drahý umýva zuby. Uvidíte, že pikantné čítanie zafunguje ako predohra a keď sa dostaví do postele, vrhnete sa naňho ako už dlho nie. Alebo si čítajte spolu, určite nebude proti!

PUSTITE SI VIDEO!

Zdá sa vám čítanie únavné? Skúste sexivlogy (videoblogy), ktoré vám napríklad poradia, ako rozdúchať vášeň v stereotypnom vzťahu alebo vás zasvätia do noviniek v sexuálnych praktikách. Prečo sa nedozvedieť viac? Skvelé videá má na YouTube sexuologička Gaia Poupetová, ktorá vám dá tipy, ako si skvalitniť každodenné intímne chvíľky s partnerom. Zo zahraničných vlogeriek teraz fičí The Female Sex, ktorá okrem sexu otvorene rozpráva o rasovej a genderovej nerovnosti v tejto súvislosti. Ďalšia skvelá sexvlogerka je Liana Buzea, ktorá sa živí ako sexkoučka pre ženy. Zameriava sa na uspokojenie ženy a citlivo vás navedie k intenzívnejším zážitkom, čo v konečnom dôsledku ocení aj váš partner. Navyše sa dozviete o rôznych sexuálnych terapiách a technikách, ktoré vám pomôžu pochopiť vlastnú intimitu. „Odkedy sledujem na Youtube Lianu, v posteli si to oveľa viac užívam!“ nadchýna sa Zuzka. „Aj môj manžel si všimol zmenu, vraj konečne viem povedať, čo sa mi páči.“ Hm, čo poviete?

Profimedia

Ak hľadáte...

-pikantné príbehy a vtipné komentáre z otvoreného vzťahu: sex-blog.cz

-čítanie pre modernú ženu, ktorá má iskru: redlipstickproject.com

-nové erotické hračky: heyepiphora.com

-erotické poviedky: Bedroom Blog na cosmopolitan.com, ženské weby ako emma.sk

-to najlepšie na YouTube: Gaia Poupetová, The Female Sex, Liana Buzea

Čítajte viac:

Chcete mať lepší SEX? Nespoliehajte sa na muža a podniknite tieto 4 kroky!

Sex ako riziková činnosť: POZOR na posteľové zranenia zo spálne

Skutočný príbeh: Milujem sex s neznámymi mužmi!

Nemáte chuť na sex? TOTO je 6 najčastejších príčin!

Sex v aute: Vďaka týmto radám si ho skutočne užijete!