Je to o dôvere

Milovanie počas menštruácie je niečo, čo sa dá zdieľať len s partnerom, ktorého dobre poznáte. A ktorému dôverujete. Povedzme si to na rovinu, sex počas našich dní nie je práve hygienický. A zanecháva väčšinou stopy po krvácaní. Ak chcete eliminovať trápne „nehody" a „batikovanú" posteľnú bielizeň, podložte pod seba uterák. Alebo sa pomilujte v sprche.

Proti srsti

Nerobte nič, čo je vám proti srsti. Určite sa na milovanie nenechajte nahovoriť v čase, kedy máte silné bolesti alebo masívne krvácate. Radšej počkajte deň-dva, kým začne byť vaša „perióda" slabšia. Toto obdobie nie je ideálne na to, aby ste sa oddávali divokému sexu a dovolili mu, nech do vás „búši" ako zmyslov zbavený. Ženské rodidlá sú počas menštruácie otvorené, precitlivené a náchylné na infekcie a poranenia, preto to chce od partnera viac nehy aj ohľaduplnosti. Nerobte nič, pri čom sa necítite príjemne. Sex by ste si mali predsa užiť. Tak čo, dáte aj vy červenej zelenú?

Toto obdobie nie je ideálne na to, aby ste sa oddávali divokému sexu a dovolili mu, nech do vás „búši
Toto obdobie nie je ideálne na to, aby ste sa oddávali divokému sexu a dovolili mu, nech do vás „búši" ako zmyslov zbavený.
Zdroj: Shutterstock