Vďaka novému telu nadobudli sebavedomie, ktoré im už dávno chýbalo.

Rodinu mám vďaka silikónom

„...po plastike som začala samu seba vnímať ako ženu, nielen ako kamarátku, ktorá je v posteli drevo..."

Celý život som mala prsia ako chalan. Túžila som po ženských tvaroch a vnadách, ktorými by som sa mohla pýšiť. Napriek mojej štíhlej postave som sa  nemohla sťažovať, chlapom som sa páčila, no v posteli to vďaka môjmu pošramotenému egu nestálo za veľa. Každý chlap to so mnou vydržal maximálne pár týždňov, veď koho by bavilo liečiť komplexy nejakej frigidy? Pri pohľade na moje nulky som sa cítila menejcenne, nedokázala som sa odviazať. Vyvrcholenie som nikdy nedosiahla, aj keď ma túžba po normálnom sexe prenasledovala každý deň, nebavilo ma kupovať si push-upky, ktoré môj problém pri vyzlečení len zvýraznili. Po dlhom zvažovaní všetkých pre a proti som sa rozhodla ísť pod nôž. Z mojich nevýrazných áčok sa vďaka šikovnému chirurgovi stali pevné céčka, ktoré nenechali žiadneho muža chladným.

 

Čítajte viac:

Toto som sa naučila o sexe: Aké intímne pikantnosti ste nám prezradili?

Po troch mesiacoch od operácie som sa tešila, ako sa predvediem novému chlapovi. V ten večer som sa ponáhľala do postele ako nikdy predtým. Milenec bol pri pohľade na moje krivky bez seba, čo ma nenormálne vzrušovalo. Sebavedomie so mnou zamávalo natoľko, že som odviazaná nespoznávala vlastné reakcie. Amant mi láskal bradavky, zaboril svoju tvár do mojej bujnej hrude a tešil sa z mojej náruživosti. Zrazu ma bavilo pozorovať svoje telo, experimentovať, jednoducho som sa cítila krásna a sexi. Keď do mňa vnikol, od vzrušenia som takmer omdlievala a orgazmus som dosiahla prakticky po pár minútach. Každým milovaním to bolo lepšie a lepšie, konečne som začala samu seba vnímať ako ženu, nielen ako kamarátku, ktorá je v posteli drevo. Mala som chuť na sex stále, silikóny mi do života vniesli presne tú chýbajúcu časť skladačky, ktorá ma zrazu spravila sebavedomou a šťastnou. Prsia, o akých som vždy snívala mi pomohli zmeniť psychiku a začať mať rada samu seba. Môj život nabral celkom iný rozmer a všetko sa akoby šibnutím čarovného prútika vyriešilo. Vzťah mi klapal, čoraz častejšie sme s partnerom hovorili o bábätku a rodine. Po roku som si na tehotenskom teste našla dve čiarky a dnes je zo mňa milujúca a šťastná matka. Možno to vyznie hlúpo, ale je to vďaka silikónom.

Jana, 32

Čítajte viac:

Aby bol sex krajším zážitkom: Cviky, ktorými potešíte nielen seba

Plný žalúdok, prázdna posteľ

„...zrazu som nezniesla žiadne dotyky a pri slove sex mi naskočila husia koža..."

Moja váha vždy kolísala od 52 do 62 kíl, v závislosti od toho, v akom období som sa práve nachádzala. Ručička na váhe sa vždy nakláňala doľava, keď som mala dynamický život, v ktorom sa naraz objavili, štátnice, choroba rodinného príbuzného alebo napríklad veľká láska. Kopec aktivít, neprespatých nocí, kamarátov a vlastných koníčkov zapríčinili, že pojem pravidelné stolovanie úplne vymizol z môjho slovníka. Jedla som len vtedy, keď bol čas, a vtedy som dokázala zjesť piate cez deviate. Od miešaných vajíčok so slaninou s pikantným kečupom, sáčkovej polievky v hrnčeku až po arašidové nutelly, ktoré som zaklincovala kolieskami klobásy. Pre vykompenzovanie výčitiek svedomia poslúžila šálka bylinkového čaju bez cukru. Cítila som sa naplnená a veľmi spokojná, no ak by sa v tom momente ku mne priblížil aj najsexi muž sveta, poslala by som ho veľmi rýchlo do hája. Potrebovala som predsa tráviť, a nie dráždiť žalúdok zbytočnými pohybmi! Moja váha však šla rýchlo dole aj napriek návalom "žranice". Tieto dni sa totiž striedali s niekoľkodňovou hladovkou. Okolie ma začalo obviňovať z anorexie, niektorí dokonca zašli až tak ďaleko, že moju šťastnú lásku nazvali trápením. Opak bol však pravdou.

Čítajte viac:

Dokonalá tam dole: Labioplastika vás zbaví komplexov z vašej vagíny

Vyhladované telo nadopované adrenalínom od povinností vyžadovalo sex stokrát viac ako to zaobalené tukom. Z presexovaných nocí mal organizmus obrovskú radosť, ktorú mi odplácal rýchlym spaľovaním. Akonáhle však bola diplomovka dopísaná, chorý známy vyliečený a vzťah ustálený, objavilo sa aj pravidelné stravovanie. Horúce raňajky, obedy v práci, večere zložené z niekoľkých chodov. Pomaly som sa začala zaokrúhľovať a v priebehu rekordných dvoch mesiacov som pribrala desať kilogramov. Mojim kamarátom "kde sa vzal - tu sa vzal" tuk vôbec neprekážal, dokonca pre partnerov som bola bohyňa krv a mlieko, ktorú si okamžite chceli vziať za manželku a matku svojich detí. To, že som mala v šatníku oblečenie od veľkosti 36 po 42 trápilo asi iba mňa. Zrazu som nezniesla žiadne dotyky a pri slove sex mi naskočila husia koža. Na ďalšie jedlo som sa tešila viac ako dieťa na matkin prsník, no k sexu som sa už musela donútiť. Po dlhom prehováraní však bolo už samotné milovanie super, neprekážali objemnejšie stehná, ani aspikové brucho. Po obdobiach, kedy by som pomilovala hocikoho, len aby bolo telo spokojné a obdobiach, kedy som chcela proste pokoj a len tráviť, som sa rozhodla. Sex si najviac užijem s poloprázdnym žalúdkom, takže si pri stravovaní udržiavam rovnováhu, občas si dám delenú stravu a manžel ma opäť priviedol k bicyklovaniu. Zmizli mľandravé stehná, aspikové brucho a objavila sa chuť na sex!

Erika, 33

Čítajte viac:

Prísne tajné: 10 viet, ktoré pred svojím drahým NIKDY nevyslovte!

Šunky ma pripravili o sex 

„...za všetko mohlo moje rozkysnuté a nemotorné telo, ktoré nebolo schopné obyčajných polôh, tobôž nie posteľových kreácií..."

Po pôrode som ostala „macatá a o figúre z čias gymnastiky som mohla len snívať. Chodievala som síce občas na aerobik, no moje telo bolo tak obalené tukom, že som sa ledva hýbala a viac som sa hanbila ako spevňovala problémové partie. Môj chlap nemal o sex so mnou záujem, dieťa sa nám šmyklo hneď počas prvého milovania. Odvtedy sme sa takmer nestýkali a mnohokrát som ho pristihla nad rôznymi pornočasopismi a erotickými stránkami. Trápilo ma, že ho nevzrušujem, náš sexuálny život  znamenal rýchlovku raz za mesiac. Ešte viac ma však mrzelo, že si to robí nad nejakými štetkami, akoby nemal doma ženu. Je ponižujúce priznať si, že muž hrá divadielka o bolesti hlavy, je nenormálne prepracovaný alebo si radšej pospí pri telke, akoby mal spať so svojou ženou. Vedela som, že za všetko môže moje rozkysnuté a nemotorné telo, ktoré nebolo schopné obyčajných polôh,  tobôž nie posteľových kreácií. Rozhodla som sa to zmeniť a začať so sebou konečne niečo robiť, nie sa len ľutovať a spomínať na svoju ohybnú postavičku ako lusk.

Čítajte viac:

Láska je len chémia: Ak si navzájom nevoniate, váš vzťah nemá žiadnu šancu

Zaplatila som si kondičného trénera a začala poctivo makať trikrát do týždňa. Keď som nebola vo fitku, behala som so psom okolo jazera, ktoré sme mali neďaleko domu. Moja kondička sa začala vylepšovať, poctivo som sa riadila jedálničkom, ktorý mi vytvoril tréner. Za pár mesiacov som zhodila desiatky nepotrebných centimetrov, konečne sa mi netriasli odporné pneumatiky na bruchu, neprevísala mi koža z džínsov a a zadok nevytekal zo šortiek. Keď prišiel čas na naše povinné číslo, vládala som byť aktívna, nebránila som sa ani novým polohám, a dokonca som vymýšľala zmeny aj ja! Keď ma muž tľapol po zadku, netriasol sa ako osika, ale bol pevný ako skala. Neviete si predstaviť, ako si novú postavu vychutnávala moja polovička. Keď prišli po roku aj tehličky na bruchu, cítila som sa ako šťavnatá tínedžerka, ktorá sa nebráni žiadnym úletom. Sex s novým telom si jednoducho neviem vynachváliť!

Monika, 36

Čítajte viac:

Vedecky dokázané! Vieme, čomu chlapi nedokážu na ženách odolať!

Osudová láska alebo dobrý timing? Väčšina z nás si svoj omyl uvedomí neskoro