Aj vy ste ich už určite čítali. Také tie zaručené informácie, že po koľkých stretnutiach môžeme podľahnúť a následne s chlapíkom skončiť v jednej posteli. Dokonca aj muži sa niekedy k tomu zvyknú vyjadrovať a vysvetľujú, kedy je "to" už povolené a spoločensky vhodné. Podľa nich vraj stačia tri stretnutia, no ako a kde na toto číslo prišli, ani srnka netuší. Pretože niekedy spolu vypijeme trinásť káv, zjeme desať obedov a večerí.

Inokedy skončíme pri prvom pohári vína a nepočkáme ani na dezert. Hneď na prvý raz. Že takýto scenár je pre vás absolútne neprípustný, lebo slušné dievčatá jednoducho nemajú sex po prvom rande alebo s niekým, koho ledva spoznali? Že úlety vašich kamošiek, či chtivých barových samičiek sa vás teda ani v najmenšom netýkajú? Jasné, chápeme, máte predsa nejakú úroveň a nie ste žiadna lacná korisť. Vám sa nič také určite nikdy stať nemôže! Ale poznáte to a vravievala vám to už určite aj vaša mama, že nikdy, moja, nehovor nikdy! Že človek mieni a život mení.

Aj vy ste ich už určite čítali. Také tie zaručené informácie, že po koľkých stretnutiach môžeme podľahnúť a následne s chlapíkom skončiť v jednej posteli. Dokonca aj muži sa niekedy k tomu zvyknú vyjadrovať a vysvetľujú, kedy je "to" už povolené a spoločensky vhodné.
 

Pokračovanie na ďalšej strane.