Nie! – budú kričať chlapi. Pre nich (česť výnimkám) skrátka sex nie je sex alebo aspoň dobrý sex bez toho, aby „zasunuli“. To je ako robiť pizzu bez cesta, pozerať futbal bez piva, budú vás presviedčať. A čo keby ste im dokázali opak? Občas je to fajn. Možno by ste sa čudovali, ako veľmi fajn...

Hra na pubertiakov

Pamätáte si, aké to bolo s vaším prvým vážnym frajerom? Pravdepodobne ste si to nezačali rozdávať hneď. Dokázali ste sa vzrušiť a mať ešte dlho zimomriavky len pri pomyslení na to všetko, čo by ste spolu mohli stvárať. Skúste si tie spomienky osviežiť a trošku sa zahrať. Nezáleží na tom, či máte svoje dni, rizikové tehotenstvo, nechce sa vám alebo len chuť na zmenu. Sex bez súlože vám môže chutiť rovnako. Ako keď ste mali sedemnásť a nebolo kde. No na trošku vzrušenia sa čas a miesto vždy našlo, však?

Necking

Azda ste nezabudli, aké veľmi vzrušujúce môže byť ocuckávanie a hryzkanie krku! Cucfleky vyrábať svojmu zákonitému nemusíte, no namiesto toho, aby ste na neho vyskočili, skúste sa mu trošku upírsky vrhnúť na krk. Hryzkať, olizovať a jemne sať je povolené. Vymeňte si úlohy, zavrite oči, nechajte ho, nech sa presúva od vášho krku k uškám a potom k prsiam... nie je to príjemné?

Oblečený sex

Vysadnite na neho, nechajte ho prirážať, šúchajte sa o seba – ale ostaňte oblečení. Majte na sebe však niečo pohodlné, tenké bavlnené alebo saténové.

Petting

Po hrách s krkom môžete pritvrdiť. Nech vás dráždi prstom cez nohavičky. Až keď na nich neostane nitka suchá a vy budete šalieť, môže za ne preniknúť. Ach, tie spomienky! Vy mu spravte to isté. Jemné krúženie navlhčeným prstom po žaludi aj cez látku boxeriek robí divy. A zrazu tá slasť, keď šikovnými prstíkmi vkĺznete pod ne. Hrajte sa, nechajte si oblizovať bradavky a robte mu to isté. Nechajte sa priviesť k orgazmu. Nech vaše orgazmické sťahy cíti po dlhšom čase prstami.

Ručné práce

Ak mu to robíte rukou len v rámci predohry predtým, ako mu obtočíte nohy okolo chrbta, možno si to nevychutnávate ani vy, ani on. Skúste sa teraz hrať. Dýchajte mu na špičku penisu, vezmite lubrikant a striedajte ruky. Zapojte svoj náhrdelník z (nepravých) perál, no aj keď vám bude tlačiť hlavu dolu, nedajte sa. Napätie treba stupňovať.

Hry s jazykom

Do úst ho môžete vziať, až keď to už nevydržíte vy ani on. Prípadne, ak má už za sebou jeden orgazmus a vy si ho pekne znovu postavíte nežným cmúľaním. Ani túto časť nesmiete uponáhľať. Striedajte teploty v ústach – teplý čaj s kockou ľadu alebo so zmrzlinou. Ošľahačkujte sa, očokoládujte a navzájom zo seba zlížte každú kvapôčku. A čo poloha 69 nie ako predohra, ale ako vyvrcholenie?

Každý sám sebe

Keď si to robíte každý sám a pozeráte si pritom uprene do očí, je to veľmi intímne... a sexi. Hovorte si svoje skryté túžby a erotické sny. A ak patríte medzi hanblivky, zavrite oči, užívajte si sama so sebou s pocitom, že sa na vás pozerá a vzrušuje ho každý váš dotyk, ktorý si doprajete.

Sex áno, ale medzi prsia

Ak navrhnete, či by to nechcel skúsiť medzi vaše prsia a na ne vyvrcholiť, desať z desiatich mužov nepovie nie. Táto poloha je pre neho veľmi príjemná a ak si prsia budete stláčať sama, aby ste mu medzi nimi vytvorili tú správnu škáročku, on bude mať voľné ruky, aby sa trošku venoval vašim miestočkám. Tak ako, ešte stále si myslí(te), že to bez súlože nejde?