Príležitosť na dobrý sex nemusíte odkladať len na teplú posteľ. Verte, že má svoje čaro aj na iných, možno nie až tak pohodlných miestach. Napríklad také auto môže byť skvelým nápadom! Avšak, oveľa krajšie spomienky naň budete mať v prípade, že sa si necháte poradiť a budete sa riadiť týmito radami.

LEPŠIE SÚ OSVEDČENÉ POLOHY

Skúšať novinky a kreatívne polohy pri sexe je super, akurát že na to nie je vhodná chvíľa práve v aute. Takéto aktivity si nechajte do postele, ale verte, že v aute sa oveľa viac oplatí skúšať to, čo už máte dávno osvedčené. Určite by ste neradi prišli k nepríjemnému úrazu.

TMAVÝM SKLÁM BY STE SA URČITE POTEŠILI

Ak sa chcete vyhnúť trapasom, verte, že do takejto vecičky sa rozhodne oplatí investovať. Možno máte pocit, že tma všetko ukryje, ale verte, že sa nájde veľa odvážlivcov, ktorí radi nakuknú do stojaceho auta so zarosenými oknami.

VYBERTE VHODNÉ OKOLIE

Tam, kam máte namierené určite nevedie len priamočiara cesta. Okolité kopce, odľahlé neosvetlené zašité uličky, to všetko vám poskytuje dokonalý úkryt. Nezažijete tu síce toľko adrenalínu ako pod rozsvietenou lampou, ale verte, že súkromie oceníte.

Nesnažte sa prekonať vášeň, radšej sa jej poddajte.
Nesnažte sa prekonať vášeň, radšej sa jej poddajte.
pinterest.com/pin/699254279617827737/

foto: pinterest.com/pin/699254279617827737/

INVESTUJTE DO POHODLIA

Nebojte sa, nemusíte mať poruke celú výbavu spálne, ale predsa len by sa vám zišiel nejaký ten vankúš a deka alebo dve navyše. V noci vám totiž môže po horúcom zahriatí zostať celkom zima nehovoriac o tom, že aj sedadlá sa vám hneď budú zdať pohodlnejšie. A určite nezaškodí mať poruke aj pár uterákov, keby náhodou došlo k nepatrnej nehode.

ČÍM JEDNODUCHŠIE OBLEČENIE, TÝM LEPŠIE

Vypasované jeansy sú sexi, ale v tomto prípade by ste ich mohli ľutovať. Na druhej strane, určite by ste ocenili ľahké šaty či minisukňu, ktorá by vám zďaleka nebránila ani v odvážnejších pohyboch. Keď teda vyberáte svoj outfit na večer, skúste kalkulovať aj s touto možnosťou.

Čítajte viac:

Chcete mať lepší SEX? Nespoliehajte sa na muža a podniknite tieto 4 kroky!

Sex na červenú? Možno utuží váš vzťah

Lepší a kvalitnejší SEX vďaka podpätkom? Vedci hovoria jasnou rečou!

Je sex skutočne hlavným rizikovým faktorom?

SEX? Ďakujem neprosím: Svet ľudí, ktorí TO k šťastiu nepotrebujú