Tajomstvo bude spočívať v inteligentnom mikročipe, ktorý ti implantujú pod kožu na ramene, zadočku či bruchu. Na tvoje telo tak musí pribudnúť menšia jazva, nie však väčšia ako takmer nebadateľných 20x20x7 milimetrov. Na tento zákrok bude stačiť lokálne anestetikum a šikovný lekár zvláda všetko, s jeho kompletným umiestnením, maximálne tak do pol hodiny. To miesto, ktoré ti vyhovuje, si môžeš vybrať po konzultácií s lekárom.

Ako to funguje?

Skvelé veci sú jednoduché a toto je presne ten prípad. Mikročip obdarí každý deň tvoje telo potrebným množstvom hormónu, ktorý zabráni tomu, aby si neotehotnela. A vraj bez obáv takto spoľahlivo pracuje plných 16 rokov. Že nechceš, lebo je to dlho? V poriadku, dokonca aj diaľkovým ovládaním ho môžeš vypnúť. To ti uľahčí diaľkový ovládač. Klikneš opäť a kompletný systém sa obnoví a reštartuje celý proces. Táto zaujímavá novinka vraj spĺňa všetky kritéria kvalitnej a naozaj spoľahlivej antikoncepcie. Dlhé roky sa venovali jej vývoju, testovaniam a opätovnému hľadaniu najlepšieho a zdravotne šetrného výsledku. Dávkovanie bude oveľa presnejšie, zmenší sa časový stres, kedy užiť dávku a na užitie stlačíš len gombík ovládača. Budeš si však musieť počkať... Podľa Daily Mail klinické testovanie začne budúci rok v USA a na trh by sa mal dostať až v roku 2018. Zaujímavosťou je, že celý výskum financuje svetovo známy bilionár Bill Gates.

Na trh by sa mal dostať šikovný malý zázrak, ktorý ti zabezpečí bezstarostný milostný život a budeš potrebovať iba diaľkové ovládanie.
Na trh by sa mal dostať šikovný malý zázrak, ktorý ti zabezpečí bezstarostný milostný život a budeš potrebovať iba diaľkové ovládanie.
Mikrochips Inc.

Foto: Microchips Inc.