Randenie je super vec, to nikto nepoprie! Motýliky v bruchu, mierne napätie, červenanie sa pri prvých dotykoch... Mnohé z toho sa však vytráca vďaka moderným technológiám, na ktorých visíme niekoľko hodín denne. Internetové zoznamky a aplikácie na randenie nie sú však len pre zúfalcov, ako by sa mohlo zdať. Dnešná rychlá doba, veľa práce a málo času spôsobujú, že nemáme čas si normálne vyjsť von a s niekým sa zoznámiť. Musíme uznať, že tieto apky a zoznamky sú preto fajn, ale je potrebné, aby ste boli aj trochu obozretné. Nie všetko, čo sa javí ako ideálne, aj také je. Radšej sa držte niekoľkých pravidel, vďaka ktorým predídete zbytočnému sklamaniu.

Čítajte viac:

Ach, tí muži: Odpadnete, ktorých 10 vecí ich robí neodolateľnými

OPATRNOSŤ

Zažili ste sklamanie a nový záujem o vás vám veľmi imponuje. To je síce milé, ale vášhu novému potencionálnemu objektu by ste nemuseli vešať na nos vaše osobné problémy, vylievať si srdce z predošlého vzťahu, či nedajbože hovoriť príliš súkromné veci, napríklad týkajúce sa aj financií. Nikdy neviete, kto a ako tieto informácie zneužije. Opatrnosti preto nie je nikdy dosť. Hoci vieme, že úprimnosť sa cení a vy sa chcete zachovať fér, nemusíte však hneď na seba všetko prezradiť. Zachovjte si rúška tajomnosti. To sa predsa chlapom páči.

Úplne inou kapitolou je, ak vás začne dotyčný slovne napadať, vydierať, či správať sa voči vám príliš vulgárne. Nenechajte veci zájsť až do krajností. Útoky či vyhrážky nie sú normálne. Preto ak sa vám niečo takéto prihodí, neváhajte kontaktovať políciu.

PRVÝ DOJEM

Ako vieme, ten je veľmi dôležitý, no častokrát aj veľmi klamlivý. Už sa vám stalo, že pán vyvolený vyzeral na fotke božsky a keď ste mali rande, prirútil sa niekto, kto s fotografiou z profilu nemal spoločný ani nos? Áno, stáva sa. Preto aj pri výbere vašej foto buďte úprimné. Zvoľte si takú fotografiu, ktorá je aktuálna a skutočne sa na nej podobáte. Žiaden photoshop či instagramové filtre. Tie si nechajte na inokedy. Teraz predsa hľadáte pána P, tak ho nezmäťte, aby to nebol potom on, kto bude prekvapený viac ako vy.

Čítajte viac:

Bez hádok a faciek: Je vôbec možné ukončiť vzťah dôstojne?