Láska je úžasná vec. Je dokonalá, nepotrebuje dary, ani veľké gestá. Pociťujeme ju absolútne, bezhranične a inšpiratívne. Jej hlavným plusom je, že počas prítomnosti milovanej osoby nepotrebujeme luxus a prepych. Úplne postačuje vzájomná prítomnosť a blízkosť. No občas zatúžime aj po „čerešničke“ a vtedy prichádza na rad vymyslieť niečo naozaj výnimočné. Napríklad nezabudnuteľné rande, ktoré nezabudnuteľným robí predovšetkým miesto – romantické miesto. Držte si teda klobúky, letíme za romantikou!

BUENOS AIRES, Argentína

Čo romantickejšie by si každá jedna z nás mohla priať? Na uliciach sa po nociach vášnivo a zmyselne tancujú všetky druhy latinsko-amerických tancov. Tancujú mladí aj starí, teenageri aj seniori. Romantika vo vzduchu by sa dala krájať! Nočný život je podstatne predĺžený a často trvá podľa miestnych obyvateľov až do ôsmej ráno. Ľudia sa túlia v parku na lavičkách pod hviezdami posiatou oblohou. Takže, ako ste na tom? Stále považujete za najromantickejšie mesto Paríž?

Čítajte viac:

Vyskladajte si takmer dokonalý vzťah: Na čo rozhodne netreba zabudnúť?

AUSTIN, USA

Možno neveríte, ale hlavné mesto Texasu je na randenie doslova stvorené. Hlavným dôvodom, prečo je tomu tak, je fakt, že v tomto meste dochádza k častej migrácii obyvateľov. Štatistiky uvádzajú, že denne sa tu presťahuje až 110 ľudí. Pokiaľ teda nepociťujete dostatočné naplnenie a romantika sa nedostavila, postačí vám presunúť sa o bar alebo reštauráciu ďalej a skúsiť šťastie znova. Pokiaľ bary sklamú a neprinesú želaný výsledok, nezúfajte. Na romantické rande sa môžete vybrať aj na Lady Birk Lake. Romantická plavba kajakom pri západe slnka uprostred mesta. Hmm, myslíme, že môže byť!

KODAŇ, Dánsko

Metropola Dánska je preslávená svojimi nádhernými plážami, kvitnúcimi parkmi a námestiami, na ktorých tisíce ľudí prežíva svoje životné sny. Ideálne je navštíviť Kodaň počas letného slnovratu, kedy ju slnko objíma až 17 hodín! Noci sú síce krásne, ale užiť si s milovanou osobou ten najdlhší deň, je niečo neopakovateľné.

Čítajte viac:

Sem ho radšej neberte: Miesta, ktoré by ste mali navštevovať bez svojho partnera

MONTREAL, Kanada

Montreal je sen všetkých romantikov. Počas noci vládne intímna atmosféra umocňovaná letmými dotykmi a bozkami v dláždených uliciach mesta. Miestni obyvatelia nedajú dopustiť na reštauráciu Da Emma, ktorá je vychýreným miestom priateľských stretnutí. Teší sa veľkej obľube, a preto sa sem všetci veľmi radi vracajú.

KAPSKÉ MESTO, Južná Afrika

To najlepšie nakoniec! Slávne mesto Juhoafrickej republiky sa len tak hemží romantickými príležitosťami. Či už sú to nádherné pláže, voňavé vinice alebo piesočnaté hory. Myslíme, že toto naozaj nepotrebuje ďalší komentár. Atmosféra ako vystrihnutá z romantického filmu! A vy so svojou polovičkou ste pre túto chvíľu hlavnými hrdinami. Nech sa páči – užívajte si to! Niekedy je však úplne jedno, kde strávime deň plný lásky. Podstatné je nezabudnúť, že každý okamih, každá chvíľa a sekunda strávená s milovanou osobou je najväčším darom, aký nám život môže ponúknuť.

Čítajte viac:

Niekto to rád verejne: Keď vám nestačí posteľ, môžete na to doplatiť