Mnohé z nás sú v posteli veľmi kvalitné herečky, čo si budeme nahovárať.  Muži často nechápu, prečo predstierať, že vám je dobre, keď nie je, ale nám tie mozgy skrátka fungujú inak. Väčšinou, keď sa predstiera, niečo je zle. Ale netreba hneď panikáriť. 


Predstierame. A veľa z nás
Prieskum, ktorý robili ešte v roku 2015 pre magazín Cosmopolitan ukázal, že až 67% žien z 2300 opýtaných orgazmus predstiera. Dôvodom má byť vraj to, že nechcú raniť city partnera. To by bol ešte ten krajší dôvod. V tesnom závese však bolo priznanie, že motiváciou na predstieranie orgazmu je čo najrýchlejšie ukončenie celej posteľovej záležitosti.  

V prieskume ženy povedali aj to, že muži často nepoznajú tie správne časti tela alebo poznajú len dve. Prsia a vagínu. Pritom ženských erotogénnych zón je mnoho a keď je muž všímavý a snaží sa, vie o nich a čo je hlavné, používa ich. Ženský orgazmus nie je ani náhodou pravidlom, sú ženy ktoré ho nikdy ani nedosiahnu. Niektoré dámy videli chybu aj v tom, že sa na sex príliš sústredia a potom nie sú správne uvoľnené.