Mladá Američanka miluje, keď môže byť vo vzťahu s mužmi dominantná. Len si akosi nevedela predstaviť, že bude mať osobný kontakt s ľudským telom a všetkými jeho tekutinami. Ale keď zistila, že dominy sa so svojimi klientmi ani nemusia stretnúť, bolo rozhodnuté. „Náš biznis sa odohráva online, takže ja sa s mojimi pokladničkami alebo otrokmi, ako ich v našej brandži voláme, osobne nestýkam,“ hovorí finančná domina, ktorá si vybrala prezývku Goddess Nia. Nie je to nič výnimočné, pretože mená ako Goddess či Princess, teda Bohyňa alebo Princezná, sú v tomto biznise veľmi trendy. Milá Nia si na začiatku svojej kariéry založila účet na stránkach fetlife.com a collarme.com, ktoré sú známe v BDSM komunite. Namiesto štipcov na bradavky a bičíkov si však zvolila ako svoj fetiš finančnú dominanciu.

„Náš biznis sa odohráva online, takže ja sa s mojimi pokladničkami alebo otrokmi, ako ich v našej brandži voláme, osobne nestýkam,“ hovorí finančná domina.
„Náš biznis sa odohráva online, takže ja sa s mojimi pokladničkami alebo otrokmi, ako ich v našej brandži voláme, osobne nestýkam,“ hovorí finančná domina.
Zdroj: Shutterstock

„Potom som si musela vytvoriť online osobnosť. Dôležité je nevyzerať zúfalo, ale sebavedome, lebo keď pôsobíte, že potrebujete každý dolár, to nikoho nepriťahuje. Ja som sa chcela prezentovať ako žena, ktorú je radosť rozmaznávať. Kabelkami, topánkami a finančnými darmi,“ vysvetľuje Nia. Svojim klientom, ktorých v tejto komunite volajú prasiatka, pokladničky či finsubi, však neponúka len peknú tváričku. Aby si zaslúžila rozmaznávanie alebo opateru, do svojho biznisu musí vložiť viac. „Správna domina je rozkazovačná. Na svoje profily som preto uverejnila fotky s tetom ako: „Tvrdo pracuješ, aby si zarobil slušné prachy? Neboj sa, postarám sa o to, aby ti z nich nezostal ani cent!“ vysvetľuje svoju taktiku. A práve tá pritiahla kopu pracháčov, ktorí trčia v práci od nevidím do nevidím, takže s peniazmi problém nemajú. „Môj typický klient sa cíti zaviazaný svojmu zamestnávateľovi, nemá pre seba žiaden voľný čas, lebo každý deň trávi v práci dvanásť hodín a zarába peniaze iným. Ja ich od toho rada odbremením,“ vysvetľuje Nia. Svojim fanúšikom potom prikáže, aby vyplnili prihlášku, na overenie jej poslali drahý dar, a až potom ich akceptuje ako svojich otrokov. „Jeden z mojich prvých zákazníkov mi napísal, že som perfektná a dáva mi desať bodov z desiatich. Odpísala som mu, že čo si to o sebe myslí? Nepýtala som sa ho, aby ma ohodnotil ako kus mäsa alebo ako krasokorčuliarku na olympiáde. Za trest mi musí poslať tisíc dolárov v desaťdolárových bankovkách, keď ma takto urazil.“ A čo sa udialo? O pár dní ju v pošte čakala tučná obálka.

Práva profi dominy vynáša, mesačne zarobíaj päť tisíc dolárov
Práva profi dominy vynáša, mesačne zarobíaj päť tisíc dolárov
Zdroj: Shutterstock