Budete prekvapení, čo všetko prišlo do módy!

SHARKING

O čo ide?

Tento šialený trend vymysleli blázniví Japonci a spočíva v tom,  že muž si na ulici vyhliadne okoloidúcu slečnu, z ktorej stiahne tričko aj s podprsenkou alebo sukňu aj s nohavičkami. Šokovaná žena sa tak na pár sekúnd ocitne hore či dole úplne bez a ďalší „sharker“ celú akciu  nakrúca na kameru, aby ju mohol zavesiť na web. Portál YouTube je  doslova nabitý takýmito videami, ktoré pripomínajú jedno zo základných pravidiel erotiky- šokovať prekvapením. Takže keď si ten váš nabudúce bude trebárs čistiť zuby, stavte na tento trend  a strhnite z neho najskôr tričko, potom nohavice. Prvýkrát možno bude taký prekvapený, že sa nezmôže ani na slovo, no na rozdiel od dievčat, ktoré sú z útokov sharkerov na ulici pobúrené, on sa zrejme na vás hnevať nebude. 
Ako to funguje?

„Ja som túto šokovú metódu objavila už dávno, keď svet o sharkingu ani netušil,"  priznáva Ivana, ktorá takto občas "skočí" na  svojho chlapa. „Najčastejšie vtedy, keď varí v kuchyni. Bez varovania z neho stiahnem košeľu a rozopínam mu nohavice. Je to jednoduché, ale vždy nás to poriadne rozpáli.“ Sharking  však radšej neskúšajte, ak vaša polovička trpí na srdcové potiaže, pretože to by namiesto divokého sexu mohlo skončiť privolávaním záchranky a jeho infarktom. 

Čítajte viac:

Extrémne sexuálne polohy: Foto TOP 15 pozícií pre pravých gymnastov

SNACKING

O čo ide?  

Drobnosti na zahryznutie, miniatúrne porcie čohosi, čo rýchlo zaženie hlad, kanapky či maličké kúsky syra, ktoré si zobneme len tak medzi hlavnými jedlami, tomu gurmáni hovoria snacking. Tak prečo ho nepreniesť aj do erotiky? Milovanie sa predsa nemusí odohrávať len podľa otrepanej šablóny-bozky, predohra, klasický akt. Ak práve nemáte chuť na sex a vaša polovička áno, môžete mu naservírovať aspoň malú pochúťku na zahryznutie v podobe nenáročnej rýchlovky či bleskového orálneho sexu. Že sa vám zdá sebecké, aby niečo také od vás chcel, keď vy z toho nemáte žiadny pôžitok? Z času na čas ani takáto miniporcia sexu, kde si to užije len jeden z dvojice, nie je na zahodenie.  On to určite ocení a nabudúce vám to vráti aj s úrokami. 
Ako to funguje?

Erotika v malých dávkach ako lyžička kaviáru je skvelé menu, ktoré zabráni posteľovej rutine. Ale pozor, aby 
aby sa z takétoho nevinného zobkania nestal pravidelný rituál, ktorý tak zaplní žalúdok a uspokojí chuť na sex, že zabudnete na naozajstné hlavné jedlo. Aj v posteli totiž platí, že tie najlepšie a najchutnejšie chody jedálneho lístka sú tie, ktoré sa varia dlho a na pomalom ohni. 

Čítajte viac:

Nuda v posteli: 4 tipy, ako oživíte váš umierajúci sexuálny život

FACE HUTING

O čo ide?

Kým módne fanatičky obliehajú ulice, aby na svoje blogy mohli zavesiť zábery štýlových outfitov, ktoré vypátrali v davoch, tento princíp sa dá skvele využiť aj v intímnom živote. Ako? Tak, že kamošky pre svoje single priateľky hľadajú v dave vhodných adeptov na zoznámenie. „Všimla som si, že moje nezadané kamarátky majú niekedy problém nájsť si k sebe normálneho chlapa,“ vysvetľuje Sylvia a dodáva, že v ich partii to už majú vymyslené. Zadané kočky, ktoré vyrážajú na žúry, pripravujú terén tým slobodným. Len čo sa  niektorá spozná so zaujímavým týpkom, trošku ho namotá a potom nenápadne zariadi, aby sa stretol aj s jej voľnou kamarátkou. „Dobre poznám vkus mojich kamošiek, a tak viem, akých chlapov im môžem prihrať,“ smeje sa Sylvia.
Ako to funguje? 

Tento spôsob zoznamky je bez rizika, ale aj bez záruky. „Samozrejme, že to nezaberá vždy na prvý pokus. Mojej priateľke som predstavila už troch chalanov, ale prvý sa jej nepáčil, s tým druhým si vôbec nesadli, a tak teraz začala randiť s tretím. Navyše, ak sú takíto chalani k svetu, určite majú aj kopu kamarátov, ktorých môžeme dať dokopy s ďalšími dievčatami z našej partie.“ Takýto face hunting však má aj svoju slabú stránku - hrozí, že sa začnete obzerať po inom chlapovi, aj keď už toho svojho doma máte. Alebo sa vám ešte nikdy nestalo, že ste priateľke pomáhali vyberať topánky a nakoniec ste s novým párom odišli vy?

Čítajte viac:

Milionárky s bujnou fantáziou: Zverejnili svoje sexuálne predstavy a zbohatli

AFTER WORK

O čo ide?

Určite aj vy máte vo svojom okolí nadšených workoholikov, ktorí v kancelárii makajú do ôsmej večer a hneď po robote  vyrážajú vonku „žiť“. Tento trend môžete vyskúšať aj v milostnom scenári. Tak, že len čo po príchode z práce za sebou doma zabuchnete dvere a užijete si s partnerom v spálni. Finta je v tom, že sex nesmiete odkladať "na potom", čiže po večeri, pretože s plným bruchom vás prejde chuť na akúkoľvek vášeň, ani by ste nemali čakať, kým skončí ďalší diel vašej obľúbenej Ordinácie. Veď kým sa po seriáli odkotúľate do postele, bude hodina pred polnocou a sex je to posledné, na čo vtedy myslíte. Najmä pri predstave, že vám zostáva len šesť-sedem hodín spánku. 
Ako na to? 

Milovanie tesne po príchode z práce má niekoľko výhod - naposledy ste zrejme jedli na obed, takže nie ste preplnená, máte ploché bruško a cítite sa atraktívnejšie. Takáto posteľová "akrobacia" na vašu psychiku pôsobí rovnako motivujúco ako ranný šport, takže riziko večerných hádok sa znižuje na minimum.  A hoci vám možno ujde začiatok vašej milovanej Ordinácie, ten zvyšok si vychutnáte o to viac, že ho môžete dopozerať  s hlavou zloženou na pleciach svojej polovičky. 

Čítajte viac:

Základné pravidlá posteľovej komunikácie: 7 zásad, ktoré vám zlepšia sex

SLOW- FOOD

O čo ide? 

O opak rýchleho občerstvenia z fast-foodov, ktoré naše telo zanášajú nezdravými toxínmi a kilojoulami. Sú síce chutné, načas zasýtia, ale po takejto kalorickej bombe aj tak nasledujú výčitky a o chvíľu sa ohlási ešte väčší hlad. Ako sa dá slow-food využiť v posteli? Tak, že sa prestanete  ničiť nezdravými vzťahmi s chlapmi na jednu noc, ktoré aj tak nemajú žiadnu budúcnosť, len vás oberajú o  čas aj energiu. Radšej sa sústreďte na zdravšie menu - kvalitný kúsok poriadneho chlapa bez nevróz, úchyliek či iných psychických problémov, so sebavedomím aj sexuálnym apetítom. 
Ako to funguje? 
Svet je síce plný plejbojov, ktorí len striehnu na to, aby im do zbierky skalpov pribudla ďalšia obeť, ale prečo by ste ňou mali byť vy? "Niekoľko rokov som takto fungovala. Sobotňajšie  večery som trávila v baroch, odkiaľ som vždy skončila v náručí nejakého chlapa. Viem, že im išlo najmä o sex, ale povedala som si, prečo si s nimi nevyraziť, kým som mladá  a každý ma chce?" priznáva Petra, ktorá žila v duchu "fastfoodovského" hesla- rýchlo zjesť, rýchlo zabudnúť a hľadať další chod. Lenže v jedno pekné ráno pochopila, že tento "nezdravý sex"  jej viac ubližuje ako pomáha. „Povedala som si, že sa radšej budem každú nedeľu v posteli zobúdzať sama, ako by som  ráno malo zo svojho bytu vyprevádzať chlapa, ktorý bol u mňa len na jednu noc. Chcem vzťah a normálneho muža." Len pozor, aby sa z Petry a jej podobným nestali pri hľadaní partnerov zdravím posadnuté ortorexičky. Žiadny muž totiž nie je stopercentne bio.

Čítajte viac:

VIDEO: Párik testoval extrémne sexuálne polohy! Podarili sa im?