A ako na ňom popracovať? Aj úplnými drobnosťami, ktoré sa na prvý pohľad javia ako hlúposti, no mnohokrát znamenajú veľa a vaša polovička to veľmi ocení.

1. Malá láskavosť

Vieme, že občas je to nemožné, no nesnažte sa hovoriť nie. Teda najmä, ak sa to týka vašej drahej polovičky. Ak potrebuje pomôcť s nejakou drobnosťou, hoci sa vám nechce, choďte do toho. Veď určite to robí aj on pre vás.

2. Povedzte ÁNO

Mali ste perný týždeň a tešíte sa, ako budete celý víkend leňošiť v posteli? Tá predstava sa vám neskutočne páči. Ale potom príde on a navrhne bujarú párty u kamošov. Premôžte svoju lenivosť aj únavu, a bežte sa zabaviť. Inak váš drahý pôjde sám, alebo bude zduto ležať na tej posteli vedľa vás...

3. Fifty fifty

Ak všetko vo vzťahu delíte 50:50, váš vzťah nemá ružovú budúcnosť. Prestaňte všetko merať, počítať a deliť na polovicu. Nevadí, že ste u jeho rodičov viac ako u vašich, ani že on platil za jedlo o 3€ viac ako vy. Takto zdravý vyrovnaný vzťah nefunguje.

4. Nečakaný darček

Raz za čas taký mini darček určite poteší. Aj keď by to mal byť len sladký croissant po ceste z práce.

5. Čas len pre vás

Keď prvotné opantanie pominie, vrátite sa späť do kolotoča starostí a povinností a čas pre vás dvoch je len veľmi malý. Stopnite to a spravte si čas pre seba. Vypnite telefóny i telku a vráťte sa k maznaniu, túleniu a všetkým tým milým nežnôstkam, ktoré vám robili radosť na začiatku.

Čítajte viac:

Naša láska vyprchala: Dá sa s tým niečo robiť? Radí psychologička

Staňte sa expertkou na vzťahy: Toto je 6 tipov, vďaka ktorým vás bude milovať!

Snívate o dokonalom vzťahu? Vďaka týmto radám ho skutočne nájdete!

Kamoška či konkurentka? Vašu BFF chlapi obletujú a vy ste pre nich vzduch? Ups, máte problém

Zlomené srdce neznamená, že láska neexistuje. Toto je dôvod, prečo ísť ďalej!

Prečo vám to opäť nevyšlo? 3 zásadné chyby, ktoré robíme na začiatku vzťahu

Je to už vzťah, alebo len ilúzia? Psychologička tvrdí: "Každý vzťah je nutné si definovať a určiť hranice."