Stalo sa mi to počas bežného dňa v kancelárii. Počas pauzy som si písala so svojím novým frajerom. Sedím v nej so štyrmi kolegami, takže nejaká masturbácia cez skype vážne nehrozí. Boli sme v tom čase spolu len krátko a všetok voľný čas sme trávili v posteli. Pri vášnivom sexe. Ak sme neboli spolu, tak sme si aspoň podrobne písali o tom, čo nás čaká, ledva prídeme z práce. „ Opriem ťa o dvere, roztiahnem ti nohy a začnem lízať cez čipkované nohavičky, až budeš úplne mokrá. Potom ich trošku odsuniem stranou a strčím do teba jazyk,“ písal mi môj drahý a keď som jeho riadky čítala, červenala som sa až za ušami. Keby sa mi niekto nazrel cez plece do mobilu, nedajbože prišiel šéf, panebože, to by bol trapas. Lenže Dano ťukal ako o život a pokračoval veľmi živým popisom toho, ako mi to urobí na všetkých možných miestach a tiež do rôznych otvorov. A keď mi na navnadenie poslal svoju fotku so vztýčeným penisom, aby som videla, ako sa na mňa teší, stalo sa niečo zvláštne. Cítila som, ako mi celým telom prichádzajú tie obľúbené a v mojom prípade v poslednom čase aj veľmi časté vlny, triaška...a taký silný orgazmus, že som sa neovládla a vykríkla som. Kolegom padla sánka. A mne tiež. Orgazmus dosahujem ľahko, no len v objatí chlapa, ktorý vie, ako na to. Prípadne s pomocou vibrátora. Lenže ja som vtedy sedela spôsobne na kancelárskej stoličke v nohaviciach, pančuškách a medzi nohami som sa seba ani nedotkla. Áno, urobila som sa bez dotyku. A odvtedy to chcem zažiť znovu. A znovu.

Vedeli ste, že orgazmus je skvelé analgetikum? Dokáže utlmiť bolesť až o päťdesiat percent
Vedeli ste, že orgazmus je skvelé analgetikum? Dokáže utlmiť bolesť až o päťdesiat percent
Zdroj: Shutterstock

Orgazmické sny

Keď som sa s týmto zážitkom zdôverila kamarátkam, nechceli mi veriť. „Určite si sťahovala svaly, alebo sa šúchala na stoličke“, spochybňovali moju prvú bezdotykovú extázu. Nič také. Ťažko popísať, čo sa so mnou dialo. Cítila som, že vlhnem, ale orgazmus prišiel úplne nečakane. Nezadaná kamarátka mi však potvrdila, že sa jej to tiež stalo. Ibaže v spánku. „ Sníval sa mi jemne erotický sen s kolegom. Vo sne mi olejom masíroval prsia a a keď mi naolejovanými prstami skĺzol medzi nohy, zobudila som sa na to, že kričím pri orgazme a pätami búšim do matraca. Ruky som však mala ďaleko od tela, sama seba som sa nedotýkala, aj keď som mohla. Aký to bol pocit? Ako keď sa chcete poškrabať, nemôžete a zrazu príde tá veľká úľava," prezradila kamoška Ivana. Podľa sexuológov existuje mnoho žien, ktoré sú schopné dosiahnuť orgazmus bez stimulácie. Sú to však prípady veľmi vzrušivých žien, ktoré majú bujnú fantáziu. Muži nám môžu závidieť - nám totiž občas robí lepšie psychická stimulácia než tá fyzická. Ženský orgazmus, ale to už určite všetky viete, naozaj vzniká v hlave. „ Zažila som ho, keď mi manžel šepkal do ucha, čo by so mnou práve v tom momente urobil - keby sme akurát neboli na večeri v exkluzívnej reštaurácii. Musela som sa skloniť pod stôl, ale aj tak si to viacerí všimli“, hovorí Petra. Vedci začali dokonca bezdotykový orgazmus skúmať v laboratóriu a presvedčili sa, že k výkrikom plným extázy nám skutočne môže stačiť naša myseľ, ktorá je silnejšia, než si vieme predstaviť. A mimochodom, počas výskumu zistili, že orgazmus dokáže utlmiť bolesť až o päťdesiat percent. Ako s touto informáciou naložíte, je len na vás, no ako analgetikum slúži určite lepšie než lieky.

Dosiahnuť spánkovú extázu nie až také zložité, lebo počas spania sme maximálne uvoľnené a môžme sa tak podvedome sústrediť na jediný cieľ.
Dosiahnuť spánkovú extázu nie až také zložité, lebo počas spania sme maximálne uvoľnené a môžme sa tak podvedome sústrediť na jediný cieľ.
Zdroj: Shutterstock

Predstavujte si, šepkajte do uška....a porno tiež neublíži

Chcete tiež vyskúšať, aké je to urobiť sa bez toho, aby sa vás niekto čo i len jemne dotýkal? Ak si pred spaním pozriete erotický film, alebo si intenzívne v posteli predstavujete horúci sex či už s Bradom Pittom alebo susedom odvedľa, môžete si tak ľahko privodiť erotický sen—zakončený orgazmom. Dosiahnuť spánkovú extázu totiž nie až také zložité, lebo počas spania sme maximálne uvoľnené a môžme sa tak podvedome sústrediť na jediný cieľ. Na to, ako si to perfektne užiť. Šepkanie „dirty“ slovíčok vás môže tiež vystreliť až na vrchol. A ak ani to nezaberie, čo takto vyskúšať služby orgastického hypnotizéra, ktoré sú v zahraničí čoraz populárnejšie? Vraj mu stačí vysloviť jedno slovo – a ste hotová! Alebo si radšej kúpite cédečko s orgastickou hypnózou? Áno, aj také existujú a vtedy netreba nič viac, len si ho pustiť, uvoľniť sa a tešiť sa na príval orgazmov. No povedzme si úprimne , načo sa dobrovoľne vzdávať mužských dotykov, ktoré sú také úžasné? Ak sa vám občas do života pripletie bezdotykový orgazmus, užite si ho, veď je to fajn spestrenie, najmä ak chvíľu musíte z rôznych príčin držať posteľový celibát. Ale dobrovoľne sa vzdávať chlapských rúk, jazyka či penisu? A najmä jeho pevného objatia? To by bola naozaj škoda.