Zatiaľ čo ženy hľadajú lásku na prvý pohľad, muži vraj hľadajú lásky rovno dve. Fantázia o sexe v trojici môže mať korene v porne, ktorého väčšími fanúšikmi sú podľa štatistík práve muži. Mnohí z nich si však uvedomujú, že aj porno je vlastne len rozprávka a realita môže byť, a často aj je, úplne iná. Preto sme sa na trojku opýtali práve chlapov a možno budete prekvapené, čo sme zistili.

 

Len vo fantázii

O sexe v trojke sme s chalanmi snívali už na strednej škole a boli sme si istí, že na vysokej to určite príde. Keď som sa však raz na jednej párty dostal do situácie, keď po mne vyštartovali dve trochu opité spolužiačky, akosi som zamrzol a nemal som odvahu im to navrhnúť. Neskôr večer, keď boli opité o čosi viac, s týmto návrhom prišiel iný spolužiak a vyslúžil si facku. On napokon odišiel s jednou a ja s druhou babou a myslím, že to lepšie ani dopadnúť nemohlo. Odvtedy sa moje fantazírovanie o trojke skončilo a radšej si naplno vychutnávam sex s jednou partnerkou.

Michal, 28 rokov

Splnený sen

Ja som o sexe v trojici nikdy neuvažoval. Teda, úvahy by aj boli, ale nemal som takú ambíciu. Veď čo keby som ich dve nezvládol uspokojiť? Raz som sa na chate ocitol vo veľmi nečakanej a neplánovanej situácii. Značne posmelený alkoholom som do izby vytiahol kamarátku a keď sme boli v najlepšom, prichytila nás priamo pri čine ďalšia. Dodnes neverím, že to, čo sa dialo potom, sa skutočne stalo. Zamkla dvere, začala sa vyzliekať a vošla k nám do postele. Neviem, kto z nás bol z toho prekvapený viac, ale je to jeden z najlepších zážitkov môjho života. Zistil som, že moje obavy boli zbytočné. Keď som si potreboval vydýchnuť, baby sa bez problémov venovali jedna druhej a to veru môj reštart výrazne urýchlilo. Odvtedy čakám na ďalšiu príležitosť, sex v trojke je skutočne mužov splnený sen.

Laco, 32 rokov

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.