♥Stiahnite si aplikáciu na vzrušenie

Áno, naozaj existujú aplikácie, ktoré vám môžu pomôcť naštartovať vlastnú nadržanosť. Ak sa viac zaujímate o úlohu „chcem sa naučiť, ako znovuobjaviť svoju sexualitu a prijať svoju erotiku“, Emjoy je určite dobré miesto, kde začať. Cieľom aplikácie je pomôcť ženám dosiahnuť ich sexuálny vrchol tým, že sa naučia všetko o vzrušení, sebaúcte a túžbach prostredníctvom prispôsobených ciest so sprievodcom. Je tu aj sekcia, kde si môžete vypočuť sexi príbehy, čo je úplný šéfkuchársky bozk.

♥Noste vibračné nohavičky

Kde by sme boli bez vibračných nohavičiek? Klasická sexuálna hračka je nielen obľúbená, ale naozaj dobrá vec, ktorú by ste mali mať vo svojom arzenáli pre chvíle, keď vzrušenie len tak nenastane. Nielen odborníci, ale aj my navrhujeme mať ich na sebe, keď idete na večeru so svojím novým objavom. Dajte mu ovládač a kým opustíte reštauráciu, budete túžiť po ďalšom, to vám garantujeme.

♥Roleplay

„A to nielen so svojím partnerom! Skúste hrať rolu samy so sebou tak, že si vytvoríte ultra sexuálne ego,“ tvrdí sexuálna terapeutka Ashley D. Murphyová. Toto druhé „vy“ sa nemusí zaoberať e-mailmi od otravného šéfa ani praním bielizne – ide jej jednoducho o potešenie. Kúpte si parochňu v inej farbe, oblečte si niečo zvodné a provokatívne, čo nie je vo vašom štýle, urobte si divoký mejkap a sledujte sa v zrkadle, keď začnete skúmať vlastné telo. Sexuálna terapeutka hovorí, že vytváranie ilúzie mimo vášho každodenného života je „nevyhnutné“ a môže vám pomôcť dostať sa z obdobia „sucha“.

Skúste hrať rolu samy so sebou tak, že si vytvoríte ultra sexuálne ego...
Zdroj: Shutterstock

 Pokračovanie na ďalšej strane.