V redakcii sme vyskúšali 5 noviniek svetoznámych značiek a podelili sa o svoje dojmy. A delíme sa aj s vami, našimi čitateľkami a čitateľmi.

Zvedavosť nás ženie vpred

S koncom starého roka a príchodom toho nového sa vždy obhliadneme späť a bilancujeme, čo sa udialo. Kozmetický priemysel nás neprestáva prekvapovať a vymýšľa novinky, ktoré sú lepšie a účinnejšie ako ich predchodcovia. Rovnako tak je to aj vo svete parfémov. Myslíte si, že sa už nič nové nedá vymyslieť, že všetky kombinácie už poznáme? Opak je pravdou. Vycibrený vkus a dokonalý čuch tvorcov nás každoročne poteší maškrtami, ktoré sú radosťou pre všetky zmysly.

Ženy si mali z čoho vyberať

Rok 2018 prial zmyselným a nezabudnuteľným vôňam. Vôňam, ktoré sa zapíšu do pomyslených zoznamov toho najlepšieho. Oslavou ženskosti vo všetkých jej podobách je Calvin Klein Women. Neuchváti vás len omamnou kvetinovou vôňou, ale aj nevšedným flakónom, ktorý zdobí ženské oko na vrchnáku flakónu.

Calvin Klein Women
Calvin Klein Women
Zdroj: Notino.sk

Jej presným opakom je orientálna a výrazná parfumovaná voda Paco Rabanne Black XS For Her. Zmyselná a tajuplná vôňa vytvára okolo ženy pútavý závoj, ktorý opantá každého.

Paco Rabanne Black XS For Her
Paco Rabanne Black XS For Her
Zdroj: Notino.sk

Pre krehké romantické duše je ako stvorená Coach Coach Floral. Ozdobou nežného obalu je čajová ruža. Tvárou tejto krásky, ktorá bola uvedená na jar, sa stala mladá herečka Chloë Grace Moretz.

Coach Coach Floral
Coach Coach Floral
Zdroj: Notino.sk

Aj muži si prišli na svoje

Parfumovaná voda z kolekcie Acqua di Giò od Armani sa zaradila k ďalším skvostom tejto sezóny. Či už zvolíte klasickú Pour Homme, luxusnú edíciu Profumo, alebo výraznú Absolu, Acqua di Giò je mužná vôňa plná slobody a sexappealu. Za novinkou Acqua di Giò Absolu stojí svetoznámy parfumér Alberto Morillas a podarilo sa mu naozaj úžasné dielo. Rafinované, odvážne, elegantné. V jeho drevitej a sofistikovanej skladbe ucítite výrazný kontrast sviežej vody a hrejivého dreva.

Acqua di Giò od Armani
Acqua di Giò od Armani
Zdroj: Notino.sk

Intenzívnou a sladšou toaletnou vodou ešte z jari tohto roka je ďalší zástupca španielskej značky Paco Rabanne – 1 Million a 1 Million Lucky. Vyberú si ju muži, ktorí sa nestratia v dave a vedia sa chopiť ponúkajúcej sa šance. Uvedomujú si, že život treba žiť naplno a vziať ho do vlastných rúk. Táto vôňa prezrádza ambície a invenčné zmýšľanie. Skrátka, je to takmer do bodky oná príslovečná vôňa úspechu.

Paco Rabanne – 1 Million
Paco Rabanne – 1 Million
Zdroj: Notino.sk

Tak čo, vyberiete si? Alebo ste objavili niečo nové, čo nám uniklo. Budeme sa tešiť na vaše tipy a postrehy v komentároch.