Najstaršia prostitútka sveta

Zdá sa, že sexuálny apetít rastie v každom veku! Babičke Sheile Vogel z Veľkej Británie, ktorá má úctihodných 85 rokov zachutil sex za peniaze natoľko, že sa svojej práce nechce vzdať ani v tomto dôchodcovskom veku. Nevieme síce, aké podporné látky berie, sebavedomie jej však nechýba. Veľmi otvorene vyhlasuje, že je so svojimi výkonmi v posteli spokojná, a nakoľko jej klientela stále pribúda, vyzerá to tak, že si jej služby pochvaľujú aj muži.

Najdlhší ženský orgazmus

Existujú ženy, ktoré sen o orgazme snívajú už niekoľko rokov, a stále nič! Sami sa urobiť vedia, ale chlap v posteli ich jednoducho uspokojiť nevie. Na to, kde nastáva chyba si odpovedzte sami 😊 Ale predstavte si, že na svete existuje žena, ktorá si vedela vychutnať orgazmus natoľko, že trval neuveriteľných 45 sekúnd. Ide o rekord, ktorý oslávil už svoje 60. výročie. Počas tohto ¾ minúty intenzívneho orgazmu jej bolo nameraných viac ako 20 svalových kontrakcií. Priemerný Európan investuje podľa štatistík do orgazmu partnerky 17,5 minúty, tak by sa nám to mohlo aj podariť... Takže, neprestávajme snívať ďalej...

Predstavte si, že na svete existuje žena, ktorá si vedela vychutnať orgazmus natoľko, že trval neuveriteľných 45 sekúnd.
Predstavte si, že na svete existuje žena, ktorá si vedela vychutnať orgazmus natoľko, že trval neuveriteľných 45 sekúnd.
Zdroj: Shutterstock

Najväčší počet orgazmov za hodinu

A keď je už reč o tých orgazmoch...Opäť sme predbehli mužov! Istá žena z Kalifornie vytvorila svetový rekord v počte orgazmov za hodinu. A teraz zbystrite pozornosť, pretože toto astronomické číslo sa vám bude zdať naozaj k neuverenie. 134 krát! Presne toľko orgazmov (nech mali akúkoľvek intenzitu a pôvod) sa jej podarilo zažiť. A len pre porovnanie... Ten mužský rekord je desaťkrát nižší, ide len o 16 orgazmov za hodinu.

Najzázračnejší ejakulát

Inak sa nedá nazvať „výstrek“ Nemca Horsta Schultza, ktorý (radšej nechceme vedieť kto všetko sa zúčastnil tohto merania, aby mu to uverili) dokáže svoje spermie vypáliť neuveriteľnou silou. Či išlo o pravidelný tréning, alebo sa jednoducho narodil s týmto talentom, o ktorom dnes číta už celý svet, neuvádzajú. Isté je však jedno. Jeho ejakulát po vyvrcholení „doletí“ na diaľku na viac ako 6 metrov a do výšky siahne na 4 metre. Áno, aj my sme si na začiatku mysleli, že ide o poriadne scifi.

Najdlhší penis na svete

Ak chcete vidieť najdlhší penis na svete, nemusíte hneď vycestovať do Konga, kde miestnych chlapcov netreba veľmi detailne opisovať. Najobdarovanejší muž planéty je z Ameriky, Jonah Falcon. Jeho penis dorástol na gigantických 44 centimentrov. Nie, neuvidíte ho v žiadnom porne, to ho nikdy nelákalo a sám zo svojej dĺžky nadšený nie je. Hoci vo svojom portfóliu už nejaké tie filmy natočil (a samozrejme sa týkali jeho lordstva), začal sa živiť aj ako spisovateľ. Pred rokmi ho chcel tromfnúť 52- ročný Mexičan Roberto Esquivel Cabrera, ktorý svoje prirodzenie ukázal celému svetu. Meralo 48 centimetrov. Odborné vyšetrenie neskôr ukázalo, že reálna dĺžka jeho mužnosti je len od 24 do 34 centimetrov. Zvyšné tvorí predkožka, ktorú si zámerne naťahoval pre svoju posadnutosť zapísať sa do Guinessovej knihy rekordov.

Najväčší penis sveta má Američan Jonah Falcon a dorástol na gigantických 44 centimentrov.
Najväčší penis sveta má Američan Jonah Falcon a dorástol na gigantických 44 centimentrov.
Zdroj: Shutterstock