Toto čakanie bolo pre mňa ako droga. Keď prišiel čas, nasadla som do svojho ojazdeného a ​​ošumelého sedanu a odviezla som sa do hotelovej izby strednej ceny, kde som nám zohnala izbu. Izba 312 bola na konci dlhej chodby, v rohu poschodia. Dlhú sekundu som hľadela na dvere a potom som o ne trikrát poklepala kĺbom. Než som sa stihla nadýchnuť, otvoril dvere a privítal ma vrúcnym úsmevom.

,,Poď dnu," povedal a chytil ma za ruku. Jeho dlaň bola teplá takým spôsobom, že som sa chcela okamžite pritlačiť k nemu. Pustil ma, len aby mi vzal bundu a zavesil ju cez stoličku pri stole. Očakávanie ma zožieralo, až sa postavil predo mňa, pristúpil bližšie a zachytil moje pery do svojich.

Keď sme sa bozkávali, chutil ako mäta. Jeho pravá ruka sa krútila okolo môjho pása a pritiahol si ma k sebe. ,,Chcel som to urobiť už štyridsaťosem hodín," priznal.
,,Ja tiež," povzdychla som si. Rukou som prešla po jeho trupe, uvedomujúc si, aké svalnaté má telo. ,,Chceš si sadnúť na gauč?"

Naklonil sa dopredu a zasypal môj dekolt ľahkými bozkami, zatiaľ čo jeho ruky mi zachytili prsia cez čipkovanú bralettku, ktorú som mala pod šatami. Cítila som, ako mi medzi stehnami šklbal jeho vták, naklonil panvu, kýval som sa dopredu a dozadu, aby som ho povzbudila.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE