Niektorí z nás si takú dôležitú udalosť, akou sú zásnuby, predstavujú najmä v spojitosti s významnými dňami počas roka. Aj preto sa väčšina zásnub uskutoční buď počas letnej dovolenky, Vianoc, prípadne môžete zásnubný prsteň dostať aj ako darček k narodeninám. Otázne je, či takéto zmýšľanie nie je príliš všedné? Veď predsa, otázkou: „Vezmeš si ma?“ nás naše polovičky oveľa viac prekvapia počas obyčajného dňa. Tam už sa však vyžaduje kus kreativity, na ktorú sú mnohí dnešní muži, žiaľ, príliš leniví. Určite však k tejto skupine nepatria všetci!

Verili by ste, že ešte stále chodia po Zemi aj nekoneční romantici, ktorí svoju priateľku dokážu žiadať o ruku aj každý deň počas celého roka? Ak neveríte, tu je dôkaz! Tento muž totiž naozaj chcel, aby boli zásnuby pre jeho priateľku niečím výnimočným, preto sa rozhodol, že ju bude o ruku žiadať celý jeden rok, navyše – nie len tak hocijako. Najskôr zložil romantickú skladbu, ktorej text rozdelil na viacero malých kartičiek. Následne ju s nimi fotil – často aj vtedy, keď spala a vôbec o tom nevedela, no najmä počas dní, ktoré boli pre ich vzťah významné. Všetky zábery, ktoré nafotil od 9.9.2018 spracoval a vytvoril z nich album, ktorý jej ukázal počas romantickej večere – 8.7.2019.

No schválne? Povedali by ste NIE, ak by vás niekto nevedomky žiadal o ruku takmer celý rok a potom by to pekne zhrnul v albume, videu a ešte vám aj zložil pieseň? Aj takto sa dá dať najavo bezhraničná láska. Zásnuby samozrejme vyšli na výbornú a presne 6.9.2019 – o rok od začiatku celého plánu – si pred oltárom obaja povedali svoje osudové ÁNO. Tak tomu sa povie naozajstná láska!