Musíte ženu dobre poznať, aby ste ju dokázali uspokojiť?

Robo: Niekedy zažijem krásne milovanie a privodím jej orgazmus, aj keď ju celkom nepoznám. Spoznávam ju totiž v „priamom prenose". Väčšinou inštinktívne vycítim, čo robiť a ona svojim prejavom a chvením vysiela signály, že idem správne, no niektoré ženy mi musia dať „návod na použitie". Ale ak je žena úprimná a chce si milovanie užiť, povie mi, že robím niečo zle a nasmeruje ma.

Beďo: Náhodný sex na jednu noc a milovanie sa s niekým, na kom mi záleží, sú dve odlišné veci. Aby som chcel a mohol babu uspokojiť, musí pre mňa niečo znamenať a priťahovať ma. Ak ide len o náhodný sex na jednu noc, väčšinou ide len o to, aby chlap dostal svoje a uspokojil sám seba.

Tomáš: Už som počul aj názor, že orgazmus je pre ženy bonus, nie povinnosť. Ale nikdy mi to nezabránilo v tom, aby som jej neskúšal tento bonus dopriať.

Ľubo: Aby mala žena pri mne orgazmus, nemusím ju dobre poznať. Ale len vtedy, keď ju lepšie poznám, zistím, či to na mňa hrá. A väčšina báb orgazmus hrá.

Naši partneri často nemajú ani páru o tom, čo sa nám v posteli páči a čo nie
Naši partneri často nemajú ani páru o tom, čo sa nám v posteli páči a čo nie
Zdroj: Shutterstock


Viete zistiť, kedy partnerka vyvrcholenie predstiera?

Tomáš: Ženy to môžu predstierať, aby im chlap už dal pokoj, aj preto aby neublížili mužskému egu. Statočne verím, že žiadna moja priateľka to zatiaľ nemusela urobiť. Ale kto si tým dnes môže byť stopercentne istý?

Ľubo: Ja cítim, kedy je baba herečka a neviem, prečo to ženy robia. Aby chlapa potešili? Ak pri tom ledva dýcha a celá je v kŕči, viem čo prežíva. No keď zo seba vydáva umelé vzdychy a snaží sa vyzerať sexi, je jasné, že ide len o predstavenie. Neznášam, keď žena prehnane vzdychá. Potom mám pocit, že ju to nebaví a hrá to celé od začiatku až do konca.

Karol: Keď sa vopred dohodneme, že pôjde len o sex, nie je nutné, aby niekto niečo „fejkoval". Ak baba predstiera orgazmus, klame tým samu seba a ochudobňuje sa o dobrý sex.

Beďo: Keď sa mi pritrafil sex na jednu noc, bolo mi jedno, či to na mňa hrala alebo nie. Vtedy mi záležalo iba na tom, aby som si užil ja.