A nebolo to ľahké, pretože pre opačné pohlavie je táto téma zjavne chôdza po tenkom ľade.„Možno existuje pár výnimiek, ale muži toho o našom orgazme veľa nevedia. A ani netušia, či ho žena naozaj má alebo to na nich iba hrá," zhodnotila moja kamarátka Katka. Ako to teda naozaj je?

Štyria statoční, ktorí odvážne vystúpili z anonymity, nám prezradili, ako vnímajú ženský orgazmus a všetko, čo s ním súvisí. S jedným respondentom sme sa na túto tému rozprávali do štvrtej rána. Pri červenom víne. Zbúral všetky mýty a tvrdil, že hoci ho žena môže na pohľad fyzicky priťahovať, ak mu v posteli nevonia, vôbec im to nemusí klapať. Pri sexe sa totiž uvoľňuje skutočná pižmová vôňa tela a nie je zaručené, či si ľudia, ktorí sa priťahovali, naozaj sadnú. Takže, ak si v posteli „voniate", spolu s príťažlivosťou vás do vynesie do výšin bez toho, aby ste premýšľali, akú techniku treba použiť. Trochu mužského pohľadu na vec však nikdy neuškodí.

Ach, tí muži, vo svete ženskej erotiky sú stratení.
Zdroj: Desigual

Týchto mužov sme sa pýtali:

Karol, 29: podnikateľ, rozvedený, bezdetný

Robo, 40: umelec, slobodný, bezdetný

Beďo: 29: taxikár, slobodný, bezdetný

Tomáš, 25: kreatívec v TV produkcii, šťastne zadaný, bezdetný

Ľubo, 21: fotograf, zadaný, bezdetný

Svet ženského orgazmu je pre opačné pohlavie jedna veľká neznáma.
Zdroj: Shutterstock

Čo vám ako prvé napadne pri slovách ženský orgazmus?

Karol: Niečo príjemné a viera, že som toho súčasťou.

Robo: Vzplanutie.

Beďo: Sex.

Tomáš: Teplo, dych, vôňa kože, ston. V tomto poradí. A pocit z dobre vykonanej práce, miešaný s čírou radosťou z "darovaného". 

Ľubo: Hromada spomienok.

Pokračovanie na ďalšej strane.