Koniec

Nedá sa povedať, že náš intímny život po narodení syna úplne prestal existovať, ale je to horšie, ako som dúfal. Niekedy nemáme čas ani energiu na to, aby sme sa objali, takže o sexe zatiaľ len snívam. Dúfam, že malý rýchlo vyrastie, lebo zatiaľ má len tri mesiace. Fakt som netušil, že to bude také únavné, ale moja manželka mi darovala diár, kde si mám zapisovať, ako často sme mali sex. No ja ho zatiaľ mám len sám so sebou.

Igor, 34

Požiar

Neviem, či som práve reprezentačná vzorka, pretože tehotenstvo mojej ženy zmenilo náš sexuálny život o 180 stupňov. Ale pozitívne. Netuším, či za to môžu hormóny, ale ona, ktorá nikdy nebola nejaká divoška, na mňa zrazu mala chuť nonstop. Niekedy aj viackrát za deň. Úplne ju to naštartovalo a sám sa nestíham čudovať tomu, že jej to zostalo aj po pôrode. Takže ja ďakujem za to dieťa a chcem ešte aspoň ďalšie tri.

Adrián, 29

"Začal som si viac uvedomovať, aké to ženy majú ťažké."
Zdroj: Shutterstock

Celé zle

Som normálny chlap, ktorý mal vždy rád sex. Lenže odkedy som sa stal otcom, moja žena je stále unavená. Aj keď jej s deťmi pomáham, ako viem, teda, aspoň si to myslím. Keď sa narodil starší syn, ešte to ako-tak fungovalo, pretože aspoň raz za mesiac som ju presvedčil, no odkedy je na svete ten mladší, je to čisté peklo. Nášmu sexu odzvonilo a vlastne už celé mesiace žiadny nemáme. Znášam to ťažko, psychicky aj fyzicky, takže neviem, dokedy to vydržím. Lebo sa nehanbím priznať, že mi to veľmi chýba.

Peter, 33

Pokračovanie na ďalšej strane.