Prianím každej z nás je mať vzťah. Nie však len tak hocijaký. Nato, aby fungoval potrebujeme partnera, ktorý by spĺňal niektoré požiadavky, ktoré vyžadujeme. Nikto však nie je dokonalý, preto množstvo vecí tolerujeme, napriek tomu, že sa nám nepáčia. Ak sa však vo vašom vzťahu objavujú niektoré z nasledujúcich bodov, dajte si veľký pozor! S najväčšou pravdepodobnosťou je to znak troskotajúceho vzťahu.

NA VŠETKOM NÁJDE CHYBU

Snažíte sa ako bláznivá, aby ste splnili všetko, čo mu vidíte na očiach. Varíte, periete, žehlíte, staráte sa o domácnosť. To, čo vám však partner venuje ako prvé, nie je pochvala. Naopak, na všetkom nájde chybu, ktorú vám musí vyhodiť na oči. To naštve! A čo je horšie - poriadne zabolí! Preto, dámy, nech už svojho partnera akokoľvek veľmi ľúbite, nedovoľte, aby s vami zametal!

Čítajte viac:

Na TOTO im rozhodne nenaleťte: V čom muži klamú najčastejšie?

Ja, ja, ja a zasa len JA!

Po celom dni v práci si spolu konečne sadnete k večeri a dostanete jeho celodenný príbeh doslova na zlatom podnose. Povie vám kde bol, čo robil, koho stretol, čo sa mu podarilo, čo naopak nevyšlo a čo ho sklamalo. No počkať, jedna zásadná otázka - kde ste vy? Ak váš partner nepokladá za potrebné, aby sa vás opýtal, aký ste mali deň, v tom prípade je tu jediná odpoveď - absolútne ho to nezaujíma! Takže buď budete navždy len poslucháčom alebo si konečne začnete písať aj svoj príbeh.

PEKNÉ MOMENTY SÚ MINULOSŤOU

Kde ste ešte prednedávnom dokázali nájsť krásnu romantickú prechádzku rozkvitnutou lúkou, tam dnes vidíte akurát tak polmetrovú trávu plnú kliešťov, nehovoriac o tom, že máte alergiu na peľ! Je zaujímavé, ako sa ľudské vnemy dokážu meniť, pokiaľ máte po svojom boku niekoho, kto vás už dávno prestal inšpirovať. Ešte horším príkladom je, keď vám prekáža nielen okolie, ale aj váš partner! Nielenže v ňom už nevidíte kúzelného princa, ale len niekoho, s kým sa poriadne neviete ani porozprávať. V tom prípade tu pomôže už len jediné, zmena!

Čítajte viac:

Takto to zvládnete: 5 tipov, ako zachrániť vzťah na diaľku

OBMEDZOVANIE SLOBODY

Každý z nás túži po sebarealizácii. Pocit, že sa niekam posunieme vlastným úsilím, že si niečo vybudujeme a právom zaslúžime, nám dokáže poskytnúť kopu ďalšej motivácie. Ak je však váš partner tým, kto vás z vašich stupienkov slávy ťahá nadol a neteší sa s vami, vtedy ho už naozaj bez akýchkoľvek výčitiek pošlite kadeľahšie! Pretože takýto človek vás skôr či neskôr udusí.

Čítajte viac:

Rande ako z rozprávky: Toto je pätica najzaujímavejších miest na rande snov!