Pozrite si sexuálne polohy, ktoré vám zaručia ten najlepší orgazmus

Má krásne telo, hlboké oči a strašne vás chce. Pretiahnuť. Nič viac. A, našťastie, nič menej. Strašne vám to chce urobiť vo všetkých možných polohách a v každej izbe. Len sa mu na druhý deň neozývajte. Ak to bude chcieť urobiť opäť, ozve sa. Chýba vám? Už na poludnie mu chcete napísať niečo, čo bude začínať slovom „mucko“ a bude sa to končiť „cmuk“? Choďte do kelu s citmi a naivitou, to je milenec. Nemáte žiadne práva. Dokonca ani to predkupné. Prvé, s čím sa musíte zmieriť je, že to je naozaj iba a len MI-LE-NEC. Je to odvodené od slova milovať. Milovať ako pomilovať. Pomilovať ako pretiahnuť. Nie milovať ako sľubovať večnú lásku a kupovať ruže na narodeniny. Očakávajte noci plné vášne, no nečakajte, že ho budete zaujímať ako osoba. Zmierte sa s tým, že je to iba o fyzickej príťažlivosti. Jasné, že by ste nešli do postele s niekým, s kým si nemáte čo povedať. Ale nebude to tak vždy.

Mala som takého. Skončili sme v posteli už na prvom rande, z čoho logicky vyplynulo, že „láska“ z toho nebude. Boli dve možnosti. Buď zo slušnosti ostaneme kamošmi na facebooku a občas si niečo skomentujeme, alebo spolu budeme regulérne spávať. No a keďže sme si relatívne rozumeli, neostali sme spolu iba virtuálne. Zo začiatku sme si ešte mali čo povedať. Detstvo, rodičia, práca, škola, večerníčky, filmy, hudba, spoloční kamoši. A po mesiaci… prišla nuda. Vzťah sa nastavil na zazvonenie pod domom, demonštratívne otvorenie vína, ktoré sa nikdy nedopilo a následnú rannú tichú kávu. Bavilo ma to asi mesiac. Aj s milencom si užite prvé razy. Prvé kino, prvú večeru, prvé spoločné fitko. Aby ste mali na čo spomínať.

Čítajte viac:

Letná výbava správnej fashionistky: Viete, ktoré kúsky budete túto sezónu určite potrebovať?

Denník demotivovanej frajerky: Je to Tamara: Narovinu povie, čo si myslí o vzťahoch a všetci to hltajú

Getty

DÔVODOV JE VEĽA

Vráťme sa však k podstate. Že milenca jednoducho nemôžete vlastniť. A máte tri možnosti.

Prvou je, že ste obaja single. Dvaja single mladí pracujúci ľudia, ktorí majú dosť dôvodov na to, aby nešli do vzťahu. Nechcú sa o niekoho starať, nechcú si pamätať dátumy výročí a nepotrebujú žiadnu oporu vo forme partnerskej lásky. Dôvodov je neúrekom. Nechuť na nový začiatok, strach z opustenia, sklamania, lásky. To je možno tá najlepšia cesta. Nikomu sa totiž v tomto prípade neubližuje.Druhou možnosťou je, že ste obaja „šťastne“ zadaní. Obaja máte doma to svoje rutinné partnerstvo, no čosi vám chýba. Možno vzrušenie z nového. Alebo iba sex. Neviem, či je to ospravedlnenie, no do tejto situácie sa môžete pri dlhodobom partnerstve dostať veľmi ľahko. Najmä ak prekonávate partnerskú krízu. Obaja pritom chtiac-nechtiac ubližujete svojmu partnerovi, vášmu dlhodobému vzťahu a vlastne aj sebe, lebo vás ničia výčitky. Vy musíte žiť s tým, že človeku, ktorého ste si zobrali, vystrájate za chrbtom neprístojnosti, o ktorých slušné kresťanské dievča nemá ani poňatie.Treťou pravdepodobnou možnosťou je, že single je iba jeden z vás. Milenec je zadaný a vy single alebo naopak. Čiže predošlá definícia sa týka iba jedného z vás. K tomu, čo sa v tejto situácii môže stať, sa dostaneme neskôr. Teraz je na rade postupnosť. To,

AKO SA S EXISTENCIOU MILENCA VYROVNAŤ

Vypnite si city. Okamžite. Mať sex s milencom si vyžaduje prehnanú dávku vášne. Vášeň je však pocit. Keď súložíte z lásky s frajerom, snúbencom či manželom, tak k tomu, samozrejme, patria city. Dôvera, láska, zaľúbenosť. To sú city. Sú na čomsi založené a prichádzajú postupne. Veríme im a máme ich rady. Ak ich prežívate, tak sa na milenca okamžite vykašlite. Lebo city nie je to isté ako pocity. Vášeň je iba pocit. Viete si ho nastaviť, aj keď je jasné, že nie len tak s hocikým. Musí tam byť iskra. Ale nečakajte vatru. Iskriť to bude prvé tri-štyri mesiace.

Vášeň čiže chuť je pocit, ktorý si nastavíte primeranou dávkou alkoholu či ľahkých drog. A presúložíte celú noc. A bude vás to baviť. Načo by ste totiž išli s niekým, s kým by vás to nebavilo?! Prvá rada teda znie - na city zabudnite. Strčte si ich do šuplíka, kde ste si pri milencovi odložili aj nádej, lásku, dôveru a záujem. Toho sa nedočkáte. Čím skôr sa s tým zmierite, tým lepšie. To by však malo platiť pre vás oboch, veď v mileneckej dvojici ste celkom logicky dvaja. Vy a on. Prípadne vy a ona. To je jedno. Pokiaľ v tomto vzťahu ide iba a len o sex, tak by ste obaja mali vnímať rovnako.Ani jeden z vás nesmie od toho druhého nič očakávať. Ani nesmiete nič viac ponúkať.

Druhá rada znie- obaja so všetkým na rovnako. Tretia rada je posledná a najpodstatnejšia- ak prídu city, utekajte. Berte nohy na plecia, zmeňte si telefónne číslo a presťahujte sa do inej galaxie. Lebo skôr alebo neskôr si môžete byť istá, že to príde. Že vyslovíte vetu -„ja takto už ďalej nevládzem. Buď všetko alebo nič.“.

O-ou. Držím vám palce, aby to prišlo čo najneskôr. U mňa to prišlo až po rokoch. Až po štyroch rokoch som položila zákernú otázku „Tak ako ďalej?“. A to bol začiatok konca.

Getty

Čítajte viac:

Meghan Markle a princ Harry rozhadzujú kráľovské peniaze: Na TOTO minuli 1,6 milióna eur

VYŠŠÍ LEVEL? ZABUDNITE

O čo ide? No o to, že jednému z vašej skvelej mileneckej dvojice raz napadne presunúť vzťah do vyššieho levelu. Alebo do žiadneho. Áno, väčšinou tento podnet príde z našej, ženskej strany. Pretože aj keď vám tu budem otĺkať hodiny o hlavu poučenie, aby ste sa vykašľali na svoje city, oni sa prihlásia o slovo! Veď logika káže - Keď si rozumieme v posteli, možno si budeme vo všetkom rozumieť. Už nemám vek na hľadanie novej lásky. Prečo rušiť to, čo funguje?“. Aha, a je to tu. Tak si dajte facku. Okamžite.

Už? Ok. Pokračujeme teda ďalej. Ak teda zacítite city, odušu utekajte. Zbaľte sa a ukončite to. Pretože to nie je cesta. Keď ste nastavení na milenecký vzťah, z toho láska nikdy nebude. Naozaj by ste chceli za muža človeka, ktorý týždne netušil ani to, aké máte priezvisko? Človeka, ktorý vás spoznával iba podľa bradaviek? Och môj bože, nemyslíte vážne?!

Ak si si práve našli milenca, gratulujem. Držím vám palce, aby vám to v posteli, na linke, na práčke, na stole fungovalo dobre a dlho. Zapamätajte si však svätú trojicu poučení. Bez citu, rovnaké nastavenie vzťahu z oboch strán a ak sa ohlási čosi ako prvé náznaky zamilovanosti, bleskovo baľte kufre. Pokiaľ sa týmto všetkým budete riadiť, užijete si noci aj dni plné nezáväzného a kvalitného sexu. Milenec má totiž aj plno sexuálnych výhod. To je však už námet na iný článok.

Čítajte viac:

Mačo na dovolenke: Čo robiť, keď sa na neho začne meniť váš chlap? A vy sa nestíhate čudovať?

Budem tvojou OTROKYŇOU: Skutočný príbeh mladej ženy, ktorá si v posteli nechá od muža ubližovať