Nie je, pretože my ženy nebudeme nikdy spokojné. Aj keď je všetko v najlepšom poriadku, začneme si vytvárať nereálne predstavy a maľujeme čerta na stenu. Ako môže byť taký dokonalý chlap so mnou? A čo ak ma podvádza? Prečo prišiel neskôr domov a s kým si to píše?

Vieme, že muži sú nevyspytateľní, no pokúste sa o hlboký nádych a výdych. Lepšie? Máme pre vás malú pomôcku, ktorá vám uľahčí rozlúsknuť túto večne omieľanú záhadu. Muži sú bezpochyby majstrovskí klamári no mnohokrát si neuvedomujú, že práve ich vlastné telo ich môže veľmi ľahko prezradiť. Ak sa naučíte pozorne sledovať reč jeho tela a porozumiete jej, zistíte, či je to skutočne vážne, alebo si len opäť potrebuje niečo dokázať a vy ho môžete s predstihom kopnúť do zadku.

Shutterstock

1. RUKA V RUKE

Prechádzate sa mestom, veselo štebotáte a on vás z ničoho nič chytí za ruku? Srdce vám poskočí a už ste celá bez seba. Drží vás aj pred svojimi kamarátmi či rodinou? Ak áno, tak v tom prípade gratulujeme, je v tom až po uši. Toto gesto vyjadruje, že je na vás hrdý, že vás berie ako svoju súčasť a chce sa so svojou polovičkou pochváliť aj na verejnosti. Veď nech to vie celý svet, že vás miluje!

2. POHLADENIE

Ak mu na vás skutočne záleží, bude nežný a pozorný. Vyzdvihne vašu prirodzenú krásu, polichotí a postará sa o to, aby ste sa cítili výnimočne. Ak vás detailne skúma, nehanbite sa a neskrývajte, znamená to, že chce spoznať každý kúsoček vášho tela, každé znamienko či záblesk v očiach. Možno vás pohladí aj po vlasoch, ak áno, vyplývajú z toho dve možnosti. Možnosť A, vysiela signál, ktorým vyjadruje, že je pripravený postarať sa o vás. Možnosť B, snaží sa prísť nato, ako je možné, že ešte včera boli vaše vlasy rovné a dnes sú neposlušne kučeravé.

Shutterstock

3. GAVALIER

Vystúpi z auta len preto, aby vás privítal sladkým bozkom a otvoril vám dvere? Na verejnosti vám vyzlečie kabát, podrží dvere, či odsunie stoličku? Ak ešte takýto typ muža nevymrel, tak ide o skutočného gentlemana, ktorý si vás váži a skutočne mu na vašom vzťahu záleží.

4. POZOR, ONA JE MOJA!

Ak si muž nie je istý svojou láskou voči vám, na verejnosti sa bude od vás držať v bezpečnej vzdialenosti. V prípade, že jeho ruka spočinie na vašich ramenách, alebo vás jemne uchopí okolo pása, označuje si svoje teritórium, čím vysiela ostatným samcom upozornenie v zmysle ruky preč, táto kvetinka je len a len moja!

5. BOZK NA ČIELKO

Hovorí sa, že bozk na čelo znamená len jednu vec. Chce vás mať navždy. No, neviem či je na mieste bezvýhradne tejto informácii veriť, no jedno je isté. Ide o mimoriadne roztomilé a netradičné gesto, ktoré signalizuje jeho nehu a náklonnosť. Vyzerá to tak, že nech už ste urobili čokoľvek, smelo v tom pokračujte ďalej, naozaj to funguje. Už len udržať tú iskru čo najdlhšie a bozky na čielko si budete užívať každý deň.

Shutterstock

6. STAROSTLIVOSŤ

Nie je ti zima? Nie si hladná, smädná, cítiš sa dobre? Takýto muž sa o vás skutočne zaujíma, nesústreďuje sa len na vlastné pocity, venuje vám zvýšenú pozornosť a snaží sa zistiť čo sa vám nepáči a čo, naopak, vyčaruje úsmev na vašej tvári. Ak premýšľa o tom, či sa cítite komfortne, záleží mu na vás. Chce totiž, aby ste sa v jeho prítomnosti cítili čo najlepšie. Ak to robí aj ten váš, tlieskame.

7. POHĽAD

Gestá predstavujú spôsob neverbálnej komunikácie. Ak nedôveruje, je nervózny, alebo niečo tají, bude sa vyhýbať priamemu očnému kontaktu. Venujte preto zvýšenú pozornosť spôsobu, akým sa na vás pozerá. Oči sú zrkadlom duše a svoje pocity často nedokážeme vyjadriť slovami, no náš pohľad to urobí za nás. Ak sa teda vyhýba očnému kontaktu, niečo nie je v poriadku. Tak sa mu pozrite do tých krásnych očí!

Čítajte viac:

Všetky vzťahy si zaslúžia druhú šancu! Neničte ich. Urobte to lepšie a zaľúbte sa ešte raz!

S týmito povolaniami sa oplatí ísť do postele! Aké pikantnosti môžete očakávať od mužských profesií?

Kto kazí našich mužov? EMMA zistila, že to nie sú pornofilmy, ani sexi zoznamky, ale…

TAKÉTO nás muži chcú: Ak spĺňate týchto 6 kriterií, ste dokonalou ženou!

Erotická poviedka: Poznala ho už roky, no až teraz si všimla, aký je mužný...