Nie sú to len filmoví krásavci alebo tí, ktorí vyspevujú zamilované pesničky v rádiu. Takíto mládenci naozaj existujú! Kult latino lovera sa silno spája s temperamentnými južanskými typmi a predstavte si, že vznikol ako pomenovanie konkrétneho muža – talianskeho herca Rodolfa Valentina v 20. rokoch minulého storočia. Ako by sa vlastne taký latino lover dal opísať? Žeby milovník žien? Tak trošku áno, ale presnejší opis by znel „ženami milovaný“. Pretože taký temperamentný milenec nežije z dobývania ženských sŕdc, jeho životným poslaním je bohapusté zvádzanie.

Ako ho odhalíte?

Netají sa tým, že o vážny vzťah nestojí, a len tak medzi rečou či horúcimi bozkmi vám hľadiac do očí spomenie, že je práve v životnej fáze, keď lásku berie s nadhľadom, a na to, aby pochopil, či existuje tá pravá, musí spoznať viacero žien. Počas rozhovoru s ním postupne nadobudnete pocit, že vy ste tá, ktorá balí jeho, aj keď prvotný impulz prišiel z jeho strany. Čo v takom prípade? Ak ste triezva a stopercentne si vedomá faktu, že tento alfa samec vám ponúka naozaj LEN dovolenkový flirt, tak do toho! Veľmi pravdepodobne sa zabavíte a užijete si skvelý sex. Ak však hľadáte lásku a nie ste stotožnená s tým, že budete len jednou z mnohých a že bude váš presne na jeden deň, tak ruky preč, lebo by to mohlo byť pre vašu dušu bolestivé.

Svoju skúsenosť má aj Valéria, ktorá v jeden horúci letný večer spoznala v plážovom bare opáleného Maurícia. Videla, že je sexi a príťažlivý, ale o „jednonocový“ zážitok po nedávnom rozchode nemala záujem. To však netušila, že on si vybral ju. Začal ju zvádzať. Komplimenty, nežné pohľady, pozvanie na drink. Zmysluplné rozhovory, ktoré ju presvedčili, že tento muž je nielen sexi, ale aj inteligentný. Potom sa na chvíľu stratil a vrátil sa s darčekom – párom farebných náušníc, ktoré zbadal a musel ich kúpiť, lebo sú ako stvorené pre ňu. Popíjali, smiali sa a rozprávali. On sa ju pokúšal pobozkať, ona sa však zdvorilo odtiahla. Nemala v pláne prejsť na vyšší level. Keď trval na tom, že ju aspoň zavezie domov, ona nakoniec súhlasila a on vedel, že má vyhraté. V aute ju totiž na rozlúčku pobozkal, čo sa zvrtlo na vášnivé bozkávanie, ktoré sa skončilo rovno v jeho posteli. Premilovali celú noc a ešte na druhý deň si Valika necítila telo. Vždy keď si naňho spomenula, telom jej prebehla vlna horúčavy. Kontakty si, samozrejme, nevymenili, a tak sa Val o dva dni v spoločnosti kamarátov vybrala do rovnakého baru, dúfajúc, že ho tam stretne. Aj sa patrične nahodila. Aj ho stretla! Keď ju zbadal, neisto k nej podišiel, dal jej pusu na líce, akoby bola jeho sestra, z vrecka vybral náušnicu, ktorú u neho nechtiac stratila, a ospravedlnil sa, že musí ísť preč, lebo má povinnosti. To bolo naposledy, čo sa videli. Už ju nehľadal, pretože dostal všetko, čo v ten večer potreboval. A ona? Chvíľu si to vyčítala, ale potom zahodila starosti a zhodnotila, že zážitok s latino loverom patrí do kategórie – musíš aspoň raz za život zažiť.

Shutterstock

Čítajte viac:

BOLA SOM NA POTRATE: Ženám, ktoré zvažujú interrupciu, zákon dáva možnosť voľby. A čo svedomie?

Vyzeral ako Ryan Gossling, v posteli bol malý Boh: Aj tak sa z neho vykľul šialený MANIPULÁTOR

Dovolenka so svokrou? Nikdy viac, radšej sa nechám zožrať žralokom, tvrdí Jana, ktorá toto peklo zažila

Robia to proste lepšie

Viete, čo mi napadlo? Ktovie, či niekedy niekto robil prieskum o skutočnej kvalite týchto milencov. Sú fakt takí skvelí alebo je to len klišé? Fakt je, že aj keď kult latino lovera zachádza až do obdobia dolce vita a môže sa zdať, že jeho éra je už minulosť, opak je pravda. Takíto muži, často označovaní za narcisov alebo egoistických playboyov, sú nadrozmerne sebaistí a vietor do karát im ženú aj nádherné kulisy malebnej dovolenkovej krajiny. Rozsiahle pláže, romantické námestia alebo tancovačka pri mori? Ich revírom sú diskotéky a plážové bary, ideálnym načasovaním leto a čas vyhradený na jednu slečnu presne kopíruje výmenu týždňových turnusov v rezortoch. Lebo áno, latino loveri sú známi svojou náklonnosťou k cudzinkám, ale pokojne sa zapletú aj so sestrami, s frajerkami či manželkami svojich známych.

Taliani vedú

Vedeli ste, že podľa overených štatistík ženy naozaj preferujú komplimenty od Talianov a nepohrdnú ani pozvaním na večeru, pretože vedia, že to bude zábavná skúsenosť? Taliansko je jednoducho ideálna méta pre víkendovú romancu či erotické zážitky. Všeobecne si o sebe Taliani naozaj myslia, že sú skvelí milenci. A nielen to, o svojich výkonoch v posteli sa radi chvália pred svojimi známymi v bare. Taliansky milenec je veľmi reálny mýtus, ktorého stretnete, či chcete, alebo nie ako očakávané prekvapenie už pri nákupe letenky. Je len na vás, či sa tento dovolenkový bonus rozhodnete využiť aj v skutočnosti. A či to robia tí Taliani lepšie? Madonna to istý čas nosila na tričku, takže niečo na tom asi bude. Ale nebojte sa, nie je to len čisto sexistické pomenovanie, jednoducho ide o mužov, ktorí do vienka získali umenie zvádzať. K najväčším mačom v minulosti patril Marlon Brando či don Giovanni známy ako Casanova, ale aj preslávený lámač ženských sŕdc Marcello Mastroianni. K tým novodobejším sa radí John Travolta, Enrico Iglesias i Andy Garcia.

Shutterstock

Azda len nevymrú?!

Ich existencia sa silno viaže na rastúci či klesajúci záujem turistiek nežného pohlavia a jazykovú výbavu. S tými menej vybavenými (myslím jazykovo) vám širšia konverzácia nehrozí a spoliehajú sa na svoj nacvičený uhrančivý pohľad a smäd nás žien. Žiaľ, postupne strácajú na exkluzivite, lebo tak, ako sa časom zmenili ich vyberané džentlmenské spôsoby, zmenili sa aj cudzinky. Tak napríklad, ešte donedávna na rozsiahlych plážach neďaleko Rimini „oblbovali“ vysoké blonďavé baby zo severnej Európy. Lenže teraz sa to tam hemží sexuchtivými radodajnými Ruskami, čo pre týchto lovcov prestáva byť zaujímavé. A nielen to. Opálených plážových krásavcov, ktorí v napasovaných plavečkách hrajú pred vami plážový volejbal, začína pomaly, ale isto vytláčať novší fenomén doby. Aký? Len si to predstavte: Ležíte na pláži, pofukuje vietor a vtom vám vlna vyplaví na breh svalnatého udýchaného blonďavého surfistu. Čo je viac?

Čítajte viac:

Nevarím, nežehlím: Som lemra? Haló, ani ON ti neumýva topánky, tak vypni program Rodinná slúžka

Zmrzlina, z ktorej sa nepriberá: Je bez cukru a vyrobíte si ju aj doma!