Dnes ju ponúkajú erotické masážne salóny a pri troche cviku si ju môžete vyskúšať aj doma so svojím partnerom. Čo k tomu budete potrebovať? Predovšetkým špeciálny nuru gél, ktorý sa získava z morských rias a zabezpečí dokonalé kĺzanie pri masáži telo na telo. Ďalej treba latexovú alebo pogumovanú plachtu či igelit, po ktorých to lepšie kĺže a neodnesie si to vaša plachta. Inak samotný gél sa ľahko zmýva, je bez farby a zápachu, nelepí sa a nezanecháva mastné stopy.


Prvý krok je spoločná sprcha, lebo na vlhké telo sa gél nanáša najľahšie. Potom sa obaja ponatierajte gélom. Partnera si uložte na posteľ, bruchom dolu a ďalší postup je len na vás. Môžete si sadnúť obkročmo na jeho stehná a predlaktiami masírovať lýtka a chodidlá. Potom sa môžete otočiť opačne a svojou hornou časťou tela mu prechádzať od chrbta cez zadok až po stehná.

Nebojte sa experimentovať. Erotické masáže sú na to ako stvorené.
Nebojte sa experimentovať. Erotické masáže sú na to ako stvorené.
Zdroj: Shutterstock

To isté zopakujete, keď si ľahne na chrbát, pričom sa budete posúvať stále nižšie k tým najväčším erotogénnym zónam. Podľa jeho reakcií zistíte, čo sa mu páči. On sa vás zase môže dotýkať rukami, alebo si môžete vymeniť úlohy. Fantázii sa medze nekladú. Snažte sa o to, aby sa dotýkali čo najaväčšie plochy vašich tiel. Klzké dotyky intímnych partií zabezpečia silný orgazmus aj bez klasického sexu. Či k nemu nakoniec dôjde, alebo nie, je na vás.