Keď zmokne

Moja žena je pre mňa strašne sexi, keď zmokne. Má nádherné kučeravé vlasy a keď sú mokré, ešte viac vynikne, aké sú krásne. Dokonca stačí, keď si ich umyje, vyjde z kúpeľne s mokrou hlavou, a už ma má. Inokedy stačí, keď sa na mňa usmeje, alebo urobí typické gesto, ktoré mi pripomenie niečo pekné, čo sme spolu prežili. Aj vtedy sa mi zdá neuveriteľne sexi a ani ja sám neviem prečo.

Dodo, 32, ekonóm

Keď je gýčová

Možno je to čudné, ale mne sa zdá sexi veľké tetovanie na ramene. Nie na členku, ani na bruchu, ale na ramene, kde je vidieť nápadný farebný obrázok. Pre niekoho je to možno gýč, ale podľa mňa je v takto potetovanej žene čosi drzé, rockerské a odvážne. Asi ma priťahujú silné tvrdohlavé baby, aj keď som na ne už niekoľkokrát doplatil. Ale pomôžem si?

Michal, 25, manažér predajne

Pri dotyku

Pre mňa je sexi, keď sa ma žena nečakane a len tak mimochodom dotkne. Napríklad, keď ma pri nákupoch chytí za rameno alebo sedíme blízko seba až tak, že sa nechtiac obtrieme jeden druhého. Ale páči sa mi aj ten nevinný sexi pohľad. Len neviem, či si ho trénujete pred zrkadlom alebo to máte v sebe?

Peter, 40, lekár

Mužov priťahujú ženy, ktoré vedia, čo chcú. Aj v posteli.
Mužov priťahujú ženy, ktoré vedia, čo chcú. Aj v posteli.
Zdroj: Shutterstock