Parťák do života, s ktorým si môžete povedať úplne všetko a nič vám nie je cudzie... Navyše, spája vás láska, tolerancia a vzájomné porozumenie. Ako teda zistíte, že chlap, ktorého milujete najviac na svete, je zároveň vaša spriaznená duša a najlepší kamarát?

1. Môžete si všetko povedať – Jedna z vecí, ktorá je najviac oslobodzujúca. Nemáte hranice a nič vás nebrzdí. Poznáte všetky svoje klady a aj všetky úchylky, ktoré nemusíte skrývať.

 

2. Spoločný slovník – Už ste spolu toho toľko prežili a vzájomne si tak rozumiete, že ste sa nastavili na rovnakú vlnu a vytvorili tajnú reč, ktorej rozumiete len vy dvaja. Ostatných to môže občas zmiasť, no hlavné je, že vy sa chápete.

3. Rada nad zlato – Viete, že ak potrebujete pomoc, môžete za ním s hocičím prísť a vždy vám dá tú najlepšiu radu.

4. Bez pretvárok – Žiadne umelé pózy, len samá prirodzenosť. Aj vy ste predsa len ľudia a pred sebou sa nemusíte na nič hrať. Ľúbite sa takí, akí ste.

via GIPHY

5. Trapasy – Čo to je? Vo vašom spoločnom slovníku toto slovo neexistuje.

6. Netreba slov – Keď ste natoľko zosúladení, že akékoľvek slová na ohodnotenie situácie či vecí netreba. Stačí jediný pohľad a obaja viete, na čom ste.

7. Zlá nálada – Presne viete, čím toho druhého povzbudiť, prípadne akú šialenosť vymyslieť, aby ste mu zlepšili náladu.

8. Spoločné fotografie – V mobile ich máte tisíce, no na máloktorej pózujete ako na červenom koberci. Väčšinou prevládajú tie, kde robíte vtipné grimasy alebo sa rehocete. Priznajte to!