Ak chcete vyskúšať, aký je sex s obrezaným chlapom, no bojíte sa, že to bude divné, milovníčky holých žaluďov presviedčajú, že nepocítite rozdiel, keď je vo vás...

Na dovolenke uvidíte hocičo, a tak sa treba pripraviť, najmä, ak sa chystáte napríklad do Egypta, kde sa Slovenky tak ľahko zamilujú. Obriezka však nie je vecou vierovyznania, skôr hygieny, moslimovia si potrpia na čistotu, a tak si svoj vzácny nástroj umývajú aj pred močením, aj po ňom. To je veľké plus.

A viete vlastne, ako vyzerá obrezaný chlap? Možno by ste sa čudovali pri zistení, že obrezané penisy prešli vašimi rukami, ústami aj inými otvormi viackrát. Naozaj, veľmi populárna aj v Európe je totiž polovičná obriezka, ktorú ste si nemuseli všimnúť. Obrezaný penis má niekoľko výhod, ktoré si môžete užiť aj vy. Hovorí sa, že vďaka nemu sú muži lepší milenci. Samozrejme, je to vec vkusu, ale podľa mnohých žien penis bez predkožky, iba s holým žaluďom, vyzerá omnoho viac sexi. Že ide o trend, ktorý sa šíri, dokazujú aj čísla. Dokonca až 25 percent mužov je obrezaných a nie sú to ani zďaleka len moslimovia! Nejde však len o estetiku, ale najmä o hygienu a zdravie.

Bude lepšie voňať?

Chlapovi s „odšmyknutou“ predkožkou sa nemajú kde usádzať nečistôtky. A tak je vyššia záruka, že vám bude lepšie voňať – aj chutiť. Riadne sa umyť je jednoduchšie na odhalenom žaludi, ktorý sa neskrýva pod pláštikom spoločne s rôznymi baktériami a ďalšími nečakanými nástrahami. Znižuje sa aj riziko infekcií – obriezka môže dokonca znížiť riziko prenosu vírusu HIV až o 60 percent! Ale len pri heterosexuálnom styku. Nehrozí vám ani nepríjemná nehoda, keď rajtujete na chlapovi. Natrhnutá predkožka nie je pozitívny zážitok ani pre jednu zo zúčastnených strán. To k šťastiu nepotrebujete.

Výhodou aj nevýhodou je, že obrezanému chlapovi trvá dlhšie, kým vyvrcholí. Dôvod je jednoduchý, práve trením a naťahovaním predkožky sa muž rýchlejšie vzruší, a tiež dokončí. Čo neznamená, že chlapom bez nej to trvá otravne dlho. Ak si potrpíte na dlhšie milovanie, je väčšia pravdepodobnosť, že si ho užijete skôr s obrezaným mužom. Menšou nevýhodou už je, že mu ho musíte pri ručnej práci a orálnom sexe viac nasliniť. Jasno má v tom aj 23-ročná Lea: „S iným ako obrezaným by som už nešla. A je mi jedno, či je to Slovák ako repa, Talian, alebo sexi Maročan. Obrezaný penis vyzerá omnoho lepšie, vyzerá dlhší. Svojho frajera som presvedčila, aby sa dal obrezať, a je maximálne spokojný. A ja ešte viac!“