Dôvodov, pre ktoré sa sľubne začínajúce sexuálne radovánky zvyknú predčasne končiť je mnoho. Niekedy je ten dôvod tak iritujúci, že sa vzdáte hneď na začiatku. Ktoré situácie nám dokážu pokaziť chuť na sex najčastejšie? A dá sa takzvaným "kazimr..m" vyhnúť?

Čítajte viac:

Bezkonkurenčná frajerka: Robte týchto 6 vecí a bude vám ležať pri nohách

1, Dieťa

No čo si budeme nahovárať. Našim sladkým potomkom rozhodne patrí prvenstvo. Napriek tomu, že vďaka milostným aktivitám svojich rodičov na svet prišli, rozhodne ich ďalej nepodporujú. Najprv počas dňa vyšťavia svoju mamu natoľko, že na sex si ani nespomenie. A ak si spomenie, v tom najlepšom začnú plakať, alebo dožadovať sa pozornosti.

giphy.com

A v tom najhoršom prípade sa starší miláčikovia objavia rovno vo dverách spálne, keď práve viete čo....

2, Domáci miláčikovia

Aj bezdetní majú doma svojich posteľových záškodníkov. Teda aspoň tí, ktorí majú domácich maznáčikov. Taký sústredený pohľad zízajúceho psa vedľa postele dokáže poriadne vyrušiť. Rovnako aj kňučanie, štekanie a dožadovanie sa pozornosti. Rozhodí to najmä tých, ktorí na zvieracieho voayera nie je zvyknutí.  Nehovoriac o šoku, keď medzi vás z ničoho nič skočí mačka, alebo pes.

giphy.com

Čítajte viac:

Rozbuška vášne: Nezabúdajte svoj vzťah okoreniť šteklivým bozkom. Ako na to?

3, Ochrana

Bezpečný sex je nadovšetko, no niekedy sa ho ľudia vzdávajú z veľmi prozaického dôvodu. Nie preto, že by neboli zodpovední, nie preto, že by nemysleli na možné riziká. No risknú to, lebo... Lebo naťahovanie kondómu často poriadne pokazí celú atmosféru a mnohým je táto aktivita trápna. A keď predsa zvíťazí zodpovednosť v nás, ten moment "ehm máš?" nie je rozhodne rajcovný...

giphy.com

4, Nábytok & spol.

Už sa vám stalo, že ste sa nedokázali sústrediť na svoje pocity, lebo vás prerušoval zvuk vŕzgajúcej postele? Nesprávny nábytok vie poriadne pokaziť náladu. Nehovoriac o nepraktických tvaroch, ktoré majú za následok množstvo "zranení" a úderov. Nepoteší ani zistenie, že steny vo vašom byte sú také tenké, že počujete každý vzdych susedov a oni váš... A samozrejme, televízia v spálni, ktorej sa právom hovorí "zabijak sexu". Teda, ak práve nepozeráte niečo nudné, alebo erotický film...

Čítajte viac:
Odkaz od mužov všetkým ženám: Dámy, takúto partnerku vedľa seba chceme!

giphy.com

5, Aktívna kamoška a matka

Je super, že máte kamošku na život a na smrť, no horšie je, ak vám neúnavne telefonuje, keď ste s frajerom. Rovnako "poteší" aj vyzváňajúca aktívna mama, ktorá s vami jednoducho musí hovoriť. TERAZ!

Čítajte viac:

Zisťovali sme spomedzi vás: 15 vecí, ktoré na mužoch úplne neznášame!

giphy.com

6, Nečakaná návšteva

Konečne spolu a sami. Vrhnete sa na to, nahí sa válate v posteli a zrazu "cŕŕŕń". Niekto stojí za dverami a horlivo sa k vám dobýja. Či už je to vysmiata mama s donáškou nedeľného obeda, nadšení kamoši, ktorí vás chceli prekvapiť, alebo vám prišli opísať stav vodomeru, je to na porazenie! Rýchle hľadanie porozhadzovaných zvrškov po celej spálni, chaos, panika...

giphy.com

7, Bolesť a menštruácia

Ako by sme mohli zabudnúť na bolesť hlavy. Migréna je naša "kamoška", ktorá nás nerada opúšťa a často sa zjaví nečakane. Napríklad vo chvíli, keď si chcete užívať so svojím drahým. Nehovoriac o tom ak sa spojí s ďalšou kamoškou - menštruáciou. Chuť na sex je v tejto chvíli také pravdepodobná, ako zlato na Majstrovstvách sveta v hokeji.

giphy.com

Čítajte viac: 

Tomuto sa vyhýbajte: 3 veci, ktoré by ste nemali robiť na prvom rande!

Baby, takto nie! Reálni chlapi nám povedali, aké chyby robíme v posteli

Hodíte sa k sebe? Všetko prezradí vaša krvná skupina

Keď to nie je ONO: 10 znamení, že ste hrozná v posteli, no on vám to nepovie