Už v trinástich dral kopačky v americkej lige za tím Atlanty, potom dostal ponuku od Kansas city a vyskúšal si aj futbal v Holandsku, vo Fínsku i v Poľsku. Nakoniec sa vrátil domov. A keď prvýkrát pozval na rande Táňu, s ktorou sa zoznámil na silvestrovskej oslave, mala z toho mierne obavy. „Michala poznám dlho, ale na takého pekného chalana by som si netrúfla. O to viac, že je aj scestovaný a okolo takých športovcov sa motá veľa žien. Aj som sa celkom bála, ako to prvé rande prežijem, ale nakoniec som sa pri ňom tri hodiny len smiala. Lebo nielen dobre vyzerá, ale je aj zábavný,“ hovorí stále vysmiata blondínka, ktorá vie, že jej frajera často prirovnávajú k Davidovi Beckhamovi. „Naozaj sa na neho podobá a žene sa nežije ľahko s pocitom, že na jej partnera poľujú aj iné. Ale za tie mesiace, čo sme spolu, mi nikdy nedal žiadnu zámienku na to, aby som žiarlila alebo mu neverila. Viem, že mu chodia správy od iných žien, ale s tým nič neurobím. Veď mne zase píšu muži.“

Tatiana Žideková so snúbencom.
Tatiana Žideková so snúbencom.
Zdroj: Instagram

A keď niekedy idú spolu po Žiline a vidia tie pohľady ľudí, nevedia, či si ich obzerajú preto, lebo Michal je pekný chlap, alebo preto, že spoznali Táňu. Tá má totiž ako influencerka silnú základňu fanúšikov. A čo ich najviac pokúša? Michal, ktorý dnes oblieka dres českého klubu Třinec, tvrdí, že baby to určite nie sú. „Načo? Veď mám frajerku a mám ju rád. Mojím najväčším pokušením je pokoj. Byť doma a mať usporiadaný osobný život,“ tvrdí „slovenský Beckham“, ktorému Táňa sadla aj preto, že majú podobné koníčky. A vie pochopiť, o čom je život vrcholového športovca, ktorý svojej práci musí podriadiť všetko.

Fitnesska Tatiana Žideková.
Fitnesska Tatiana Žideková.
Zdroj: Instagram

„Tánička to všetko chápe a keď ráno odchádza z domu preč, už ma na stole čakajú zdravé raňajky, keď sa večer vraciam z tréningu, uvarí mi zdravú večeru,“ chváli svoju partnerku, ktorú to v kuchyni veľmi baví. „Ja som taký rodinný typ. Veľmi rada varím a dobré jedlo je asi to, na čo najviac míňam. Lebo inak sa snažím celkom šetriť, aj keď v obchode zbadám pekné oblečenie, dlho samu seba presviedčam, že ho vlastne ani nepotrebujem. Mňa rodičia vychovali tak, že nemôžem mať všetko,“ hovorí o tom, ako odoláva módnym pokušeniam. Niečo si však ako dvojica doprajú. Výlety do prírody, tréningy vo fitku a plánovanie. „Rozmýšľame, že si obaja vytvoríme nejaký svoj biznis, aby sme mohli byť viac spolu. Lebo dosť času trávime od seba a toto by nás spojilo.“

Michal ju o ruku ju požiadal ako pravý romantik a prsteň jej nastokol počas dovolenky na Bali. „Ja si myslím, že slová sú zbytočné,“ napísala Táňa pod video zo zásnub.
Michal ju o ruku ju požiadal ako pravý romantik a prsteň jej nastokol počas dovolenky na Bali. „Ja si myslím, že slová sú zbytočné,“ napísala Táňa pod video zo zásnub.
Zdroj: Instagram.com/tatianazidekova

Najväčšie pokušenie pre Táňu: Dovolenky. V budúcnosti by som rada svoj instagramový profil zamerala skôr na cestovateľský štýl, lebo zatiaľ spolu veľmi cestovať nemôžeme. Vzhľadom na Michalovu prácu môžeme niekam vyraziť maximálne dvakrát do roka.

Najväčšie pokušenie pre Michala: Som od prírody fighter a všetko, čo robím, robím tak, aby ma to niekde posúvalo.